Valorant Düşük GPU Kullanımı

Lutfen yardım eder misinjiz aynı sorunu yasıyorum ayzdıgınızdan yapmaya calsıtım fakat sonuc alamadım Instagram @_hazarsq lutfen DM'den yazar mısınız aylardır bu sorunu cozmeye calsııyorum.

Ekran akrtımı az kulklanıyor sızın yardımınızla cozebılırız galıba lutfen donus yaparsanız sevınırım.

Bütün tavsiyelerden önce Türkçe öğrenmenizi tavsiye ederim.

Bu sorunun kesin bir çözümü yok. Bende de hala sorun devam etmekte. AMD ekran kartlarının, VALORANT' da yaşadığı bir problem. Bilgisayarınızı belirttiğim Windows sürümüne güncellerseniz. Bir tık daha fazla FPS alırsınız. @Caspian06

Bu sorunun kesin bir çözümü yok. Bende de hala sorun devam etmekte. AMD ekran kartlarının, Valorant'da yaşadığı bir problem. Bilgisayarınızı belirttiğim Windows sürümüne güncellerseniz. Bir tık daha fazla FPS alırsınız. @Caspian06

Ekran kartım GTX 1650.
Sızın yaptıgınız gıbı ekran kartımın 100 de 100 kullanmasın ııstrıyorum.

Bu sorunun kesin bir çözümü yok. Bende de hala sorun devam etmekte. AMD ekran kartlarının, Valorant'da yaşadığı bir problem. Bilgisayarınızı belirttiğim Windows sürümüne güncellerseniz. Bir tık daha fazla FPS alırsınız. @Caspian06

Lutfen nasıl yapıcagımı bastan sona analtır mısınız?

3 aydır bu problemı yasıyorum PC'yı aldıgımdan berı cozmeye calısıyorum.

16 GB RAM 3000 MHz.
Ryzen 5 1600 AF.
GTX 1650 4 GB.
Sistemım boyle ama fakat ekran kartını 30 35 kullanıyor 110 120 150 arası değısıyor FPS ayarlır yukseltıp ındırınce bir şey değısmıyor kullanım hala aynı.

Ekran kartım GTX 1650.
Sızın yaptıgınız gıbı ekran kartımın 100 de 100 kullanmasın ııstrıyorum.

Lutfen nasıl yapıcagımı bastan sona analtır mısınız?

3 aydır bu problemı yasıyorum PC'yı aldıgımdan berı cozmeye calısıyorum.

16 GB RAM 3000 MHz.
Ryzen 5 1600 AF.
GTX 1650 4 GB.
Sistemım boyle ama fakat ekran kartını 30 35 kullanıyor 110 120 150 arası değısıyor FPS ayarlır yukseltıp ındırınce bir şey değısmıyor kullanım hala aynı.

NVIDIA ekran kartları için bir şey diyemiyorum. Onun için ayrı konu açman sana daha hızlı çözüm getirir.

Son düzenleme:
Sabit 60 FPS gören ben 😢 hocam çözdüyseniz ne ala. Umarım tekrar yaşamazsınız. Merak ettiğim bir konu var ben oyuna ilk girdiğimde ilk maçımda yaklaşık 8-10 dakika FPS düşmesi yiyorum. Sonrasında tamamiyle düzeliyor. Yani normalde 100 FPS kadar alabiliyorum drop olmasın diye 60 sabitledim ama ilk dakikalar 5-10 FPS'e kadar düşüyor. Sizce neden olabilir?
bende 50-60 fps öle öle alıyorum :'(

Yeni konular

Geri
Yukarı