R7 370 vs. GTX 760

fatihdemirag_

Hectopat
Arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi Asus R7 370 mi, Asus GTX 760 mı? Ürünün linklerini açıklamada vereceğim.

0 mı alıcaksınız 🤯
Bu ürünlere sıfır ulaşmaz zaten.

Arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi Asus R7 370 mi, Asus GTX 760 mı? Ürünün linklerini açıklamada vereceğim.

Bütçeniz ne kadar acaba? Bu kartlara ne kadar vereceksiniz?

İkisi arasından kesinlikle GTX760 alın derim ben. %22'lik bir üstünlük var. GTX 1050Ti'nin GTX 1050'ye olan üstünlüğünün üstünde bir üstünlük var. Rahatlıkla fark anlaşılmalı buradan.

İkisi arasından kesinlikle GTX760 alın derim ben. %22'lik bir üstünlük var. GTX 1050Ti'nin GTX 1050'ye olan üstünlüğünün üstünde bir üstünlük var. Rahatlıkla fark anlaşılmalı buradan.
letgoda birisi ile takasa gireceğim girmelimiyim sizce ben kartı 370tl gibi bir fiyata aldım sıfır gibiydi
GTX 760 daha üstün bir kart. Ama tabii bütçe belirtirseniz daha iyi öneriler yapabiliriz.
sıfır almayacağım takas istiyor takas yapmalımıyım ?
R7 370 daha yeni gibi hem Dx12 destekliyor GTX 760 Dx11.1 Dx12 destekleyen oyunlarda R7 370 daha iyi sonuç verir gibi duruyor.
istatistiklere göre r7 370 %61 gtx 760 ise %67 oran ile önde gözüküyor
Bu ürünlere sıfır ulaşmaz zaten.

Bütçeniz ne kadar acaba? Bu kartlara ne kadar vereceksiniz?
para vermeyeceğim takas istiyor birisi
0 mı alıcaksınız 🤯
hayır takasa gireceğim

Son düzenleme:
letgoda birisi ile takasa gireceğim girmelimiyim sizce ben kartı 370tl gibi bir fiyata aldım sıfır gibiydi

sıfır almayacağım takas istiyor takas yapmalımıyım ?

istatistiklere göre r7 370 %61 gtx 760 ise %67 oran ile önde gözüküyor

para vermeyeceğim takas istiyor birisi

hayır takasa gireceğim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoya göre GTX760 daha güçlü ancak güç tüketimi açısından daha fazla güç tüketiyor. Ama yine de önerim GTX760. Ama güç kaynağınız da önemli zira daha fazla güç girişi bar kartta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoya göre GTX760 daha güçlü ancak güç tüketimi açısından daha fazla güç tüketiyor. Ama yine de önerim GTX760. Ama güç kaynağınız da önemli zira daha fazla güç girişi bar kartta.
Cooler Master Elite 600watt 80plus güç kaynağım var

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı