R7 3700H GTX 1650 RDR 2 kasıyor

GTA CI GENÇ

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımın özellikleri şunlar:
  • AMD Ryzen 7 3700h.
  • GTX 1650.
  • 8 GB RAM.
Eskiden oyun kasmıyordu ama artık kasmaya başladı. Neden böyle oluyor? Çözümü nedir? Ekran kartı güncellemelerinin hepsini yaptım. Windows Update güncellemelerini yaptım. Ne yaparak sorun çözülür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sıcaklıkları soruyorum MSI Afterburner ile oyundayken ölçup atar misin? Bir de Core Temp indir onlada olç biri ekran kartı için diğeri işlemci.

Tamamdır ölçüp atarım abi.

Hocam sıcaklıkları soruyorum MSI Afterburner ile oyundayken ölçup atar misin? Bir de Core Temp indir onlada olç biri ekran kartı için diğeri işlemci.

Abi ekran kartı sıcaklığı 93 derece gösteriyor. Bir de abi fandan gaip sesler geliyor böyle sanki çalışmıyor gibi ondan mıdır sence?

Son düzenleme:
Yanlış bilgi
Tamamdır ölçüp atarım abi.

Abi ekran kartı sıcaklığı 93 derece gösteriyor. Bir de abi fandan gaip sesler geliyor böyle sanki çalışmıyor gibi ondan mıdır sence?

Çok fazla ekran kartı sicakligi.

Seninki laptoptu degil mi?

Seninki laptopdu degilmi.

Ekran kartı sıcaklığından dolayı. Zorlarsan yanabilir. İslemciyi olctun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Seninki laptopdu degilmi.

Ekran kartı sıcaklığından dolayı. Zorlarsan yanadabilir. İslemciyi olctunmu.

Abi bilgisayar iyice kafayı yemeye başladı sürekli kasıyor bende kapattım şimdi. Abi ben bilgisayarı servise göndersem (ASUS bu arada laptop) garantiye girer mi daha süresi var hala.

Garantisi varsa girer. Termal macununu değiştirmeleri lazım. 92 derece çok fazla 80'i geçti mi sıkıntı.

Abi bu bilgisayar daha önce servise gitti sorun ondan sonra olmaya başladı demek ki orada bir şeyler olmuş neyse artık garantiye girerse problem olmaz. Kullanıcı hatası demezler değil mi? Bu arada abi cevap verdiğin için çok teşekkür ederim sen olmasan belki anakartı yakardım.

Garantisi varsa girer. Termal macununu değiştirmeleri lazım. 92 derece çok fazla 80'i geçti mi sıkıntı.

Abi bu arada Tahran'da çok aşırı ses geliyor onun sorunu nedir ona göre servisi arayıp sorunu anlatacağım.

Abi bu bilgisayar daha önce servise gitti sorun ondan sonra olmaya başladı demek ki orada bir şeyler olmuş neyse artık garantiye girerse problem olmaz. Kullanıcı hatası demezler değil mi? Bu arada abi cevap verdiğin için çok teşekkür ederim sen olmasan belki anakartı yakardım.

Abi bu arada Tahran'da çok aşırı ses geliyor onun sorunu nedir ona göre servisi arayıp sorunu anlatacağım.
Tahran da derken anlayamadım.

Geri
Yukarı