R7 3700U sistem FIFA 23'te kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10

SPEAZCHY

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RYZEN 7 5800H RX 6600M 512 GB SAMSUNG SSD
Meslek
ÖĞRENCİ
RAM
8 gb Ram dual Channel
SSD veya HDD modeli
512 gb ssd samsung
Ekran kartı
AMD vega 10 2gb
İşlemci
Ryzen 7 3700u 8 çekirdek
Merhaba, bugün elime geçen
Ryzen 7 3700U, AMD Vega 10 2 GB, 512 GB SSD, 8 GB RAM Dual Channel
laptopa FIFA 23 yüklemeyi düşünüyorum. Sizce kaç FPS alırım? 1280*720 düşük ayarlarda açar mı ve 45 FPS üzeri verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
3000G-5000G APU'lar tıkır tıkır oynatıyor neye gore yorum yaptın?
arkadaşın işlemcisi U yani düşük enerjili model o işlemci açamaz
G serisinde vega 64 olayı var diye biliyorum

En az 4 GB isteyen bir oyunu açmasını geçtim oynanabilir seviye diyorsun 1050 ile açamayanları gördüm ki bence hala daha kötü bir kart değil.
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
  • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit.
  • İşlemci: Intel Core i5 6600K or AMD Ryzen 5 1600.
  • Bellek: 8 GB RAM.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon RX 570.
  • DirectX: Sürüm 12.
  • Ağ: Genişbant internet bağlantısı.
  • Depolama: 100 GB kullanılabilir alan.
Şu sistem gereksinimine baktığında imkansız o sistemle oyunun açılıp 30 FPS bile alındığını göster saygı duyacağım.

En az 4 GB isteyen bir oyunu açmasını geçtim oynanabilir seviye diyorsun 1050 ile açamayanları gördüm ki bence hala daha kötü bir kart değil.
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
  • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit.
  • İşlemci: Intel Core i5 6600K or AMD Ryzen 5 1600.
  • Bellek: 8 GB RAM.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon RX 570.
  • DirectX: Sürüm 12.
  • Ağ: Genişbant internet bağlantısı.
  • Depolama: 100 GB kullanılabilir alan.
Şu sistem gereksinimine baktığında imkansız o sistemle oyunun açılıp 30 FPS bile alındığını göster saygı duyacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ara sahneleri goz ardı edersek oynanabilir seviyede sunuyor.

Dostum işte bak g serisi işlemciler yüksek voltaj ve güç tüketen böylece gücüyle öne çıkan işlemciler video da g serisi videosu u seriler ise uzun ömürlü olsun diye pile yüklenmemesi için 12 watt gibi çok komik değerlerde çalışan gücü %70 kısılmış işlemciler ayrıyeten APU bazlı olarak da iş yapmazlar, ekran kartında NVIDIA gibi düşün 150 wattlık 3060 ile 65 wattlık 3060 aynı performansı mı veriyor? Kaldı ki harici ekran kartı zaten olmayınca sınıfta kalacaktır.

Dostum işte bak g serisi işlemciler yüksek voltaj ve güç tüketen böylece gücüyle öne çıkan işlemciler video da g serisi videosu u seriler ise uzun ömürlü olsun diye pile yüklenmemesi için 12 watt gibi çok komik değerlerde çalışan gücü %70 kısılmış işlemciler ayrıyeten APU bazlı olarak da iş yapmazlar, ekran kartında NVIDIA gibi düşün 150 wattlık 3060 ile 65 wattlık 3060 aynı performansı mı veriyor? Kaldı ki harici ekran kartı zaten olmayınca sınıfta kalacaktır.

Tabii o mevzuyu biliyorum. Masaüstüyle laptop APU işlemcileri ayni performans vermiyorlar. Bunun örneğini bir videoda görmüştüm. 3700U laptop işlemcisi olmasına rağmen Vega 7 idi sanırım. 720p Low detaylarıyla oynatır taş çatlasa.

Yeni konular

Geri
Yukarı