R7 3700X RTX2070 Super PC alınır mı?

Bütçe
12700
İstersen soyaldeki diğer arkadaşlarında fikrini al onlar ne diyecek sistemin son haline sonuçta 13 bin TL para vereceksin.

Bende sistemimi satıp böyle bir sistem toplamayı düşünüyorum zaten.

Size katılıyorum diğer arkadaşların fikirlerini'de alacağım bu sayede daha güzel bir sistem toplamış olurum. Dediğiniz gibi 13TL, kazanmak kolay değil.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Umarım sizin de böyle bir sisteminiz olur ben de çok uzun yıllar bu anı bekliyordum.
Sistem güzel fakat, anakart b450 ye çevirilip, işlemcide 3600 yapılırsa,ekran kartı 2080 super e evrilebilir,ben öyle yapardım açıkcası.Tek bir yerden almanız şart mı ?

Son düzenleme:
Sistem güzel fakat, anakart B450'ye çevirilip, işlemcide 3600 yapılırsa, ekran kartı 2080 Super'e evrilebilir, ben öyle yapardım açıkcası. Tek bir yerden almanız şart mı?

Bu sefer işlemci çok düşük kalacak, oyun performansını etkileyecek Tofaş'a Ferrari motoru takmak gibi :D taksitle alacağım için tek siteden topluyorum

Bu sefer işlemci çok düşük kalacak, oyun performansını etkileyecek Tofaş'a Ferrari motoru takmak gibi :D taksitle alacağım için tek siteden topluyorum
Hayır kalmayacak,neyse sen bilirsin..Özellikle oyun oynayacaksan r5 3600 vs 2080 super senin alacağından daha iyi performans verecektir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
5700xt ile performansları,2070 super ile denk kart.2080 superi besleyebilir ve güçlüdür r5 3600.Farkı sen düşünebilirsin.

Hayır kalmayacak,neyse sen bilirsin..Özellikle oyun oynayacaksan r5 3600 vs 2080 super senin alacağından daha iyi performans verecektir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
5700xt ile performansları,2070 super ile denk kart.2080 superi besleyebilir ve güçlüdür r5 3600.Farkı sen düşünebilirsin.
sadece oyun oynamayı planlamıyorum yayın,edit vs. işler ile de uğraşıyorum
çekirdek sayısı daha falza olduğu için çoklu işlemlerde daha rahat ederim R7 3700X ile

çekirdek sayısı daha falza olduğu için çoklu işlemlerde daha rahat ederim R7 3700X ile

Sistemin Son Hali BU Pc Toplama Sihirbazı
+ Olarak o işlemcinin çok ısındığını duydum TDP değeri gibi bir şey var o yüzde çok fazla ısınıyor ve onun için ekstra soğutucu almam gerekiyor

Son düzenleme:
Sadece oyun oynamayı planlamıyorum yayın, edit vs. işler ile de uğraşıyorum.

Çekirdek sayısı daha falza olduğu için çoklu işlemlerde daha rahat ederim R7 3700X ile.

Sistemin son hali bu Pc Toplama Sihirbazı

+ Olarak o işlemcinin çok ısındığını duydum TDP değeri gibi bir şey var o yüzde çok fazla ısınıyor ve onun için ekstra soğutucu almam gerekiyor.

Edit yapacaksanız dediğiniz gibi olmalı bence de 3700X size daha uygun onu alın.
Sadece oyun oynamayı planlamıyorum yayın, edit vs. işler ile de uğraşıyorum.

Çekirdek sayısı daha falza olduğu için çoklu işlemlerde daha rahat ederim R7 3700X ile.

Sistemin son hali bu Pc Toplama Sihirbazı

+ Olarak o işlemcinin çok ısındığını duydum TDP değeri gibi bir şey var o yüzde çok fazla ısınıyor ve onun için ekstra soğutucu almam gerekiyor.

ROG STRIX almak yerine daha düşük bir model alıp ekran kartını daha da yükseltebilirsiniz.

Geri
Yukarı