R7 3700X ve RTX 2070 sistem nasıldır?

Parçaları detaylı bir şekilde araştırarak seçtim. Yanlış bir parça mı var sizce?

Sorun o parçaların bu fiyatı haketmemesi durun size daha iyisini toplayayım.

Sorun o parçaların bu fiyatı haketmemesi durun size daha iyisini toplayayım.

Kasamı beğeniyorum ve hoşuma gidiyor. Ram konusuna gelirsek CL16 ve 3600mhz olması ön planda benim için. Highpower ve Thermaltake arasında uçurum kadar fark var diye düşünüyorum. Samsung SSD konusunda daha iyi diye düşünüyorum. Son olarak 3070 1080P için fazla bir kart diye almadım ama ben de 16400 TL gözüme çok geldi diye bu konuyu açıp size danışmak istedim.
Gayet iyi, kasadan kısılıp işlemci 5600X yapılabilir.

R7 3700x için B550 biraz mantıksız olmuş bir B450 yeterdi ama sistem gayet güzel.

Güzelmiş hocam. Çok aceleniz yoksa kesinlikle indirim bekleyin derim. Aynı SSD'yi 750 TL'ye aldım. Hayırlı olsun bu arada.

Amacınız yayın yapmaksa gayet iyi bir sistem. RAM'lar biraz pahalı olmuş Corsair var 1500 TL'ye 2x16 3600 MHz ve kasa da biraz pahalı ve B550 Tomahawk alınabilirdi.
Sizce bu ''Kahvaltıda Ban Yiyen'' arkadaşımızın dediği gibi fazla para mı harcamışım arkadaşlar?

Son düzenleme:
Kasamı beğeniyorum ve hoşuma gidiyor. RAM konusuna gelirsek CL16 ve 3600MHz olması ön planda benim için. High Power ve Thermaltake arasında uçurum kadar fark var diye düşünüyorum. Samsung SSD konusunda daha iyi diye düşünüyorum. Son olarak 3070 1080P için fazla bir kart diye almadım ama ben de 16400 TL gözüme çok geldi diye bu konuyu açıp size danışmak istedim.

Sizce bu "Kahvaltıda Ban Yiyen" arkadaşımızın dediği gibi fazla para mı harcamışım arkadaşlar?

O attığım RAM'de çok iyi çipler var az OC ile 3600MHz CL16 yapılabiliyor, attığım kasa modeli ise çok iyi bir hava akışına sahip, PSU konusuna gelecek olursak High Power ve Thermaltake arasında uçurum falan yok hatta High Power, Thermaltake'in bazı PSU'larını üretiyor. SSD olarak istersen 860 Evo var ama A2000 çok daha iyi bir tercih olur. Ayrıca 1080P devri yakında son bulacak 2K monitör kullanmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı