R7 3700X ve RTX 2070S sistem nasıldır?

Salih100

Centipat
Arkadaşlar öncelikle çok uzun zamandır 2 3 hayalini kurduğum PC Allah'ın izni ile toplamış bulunmaktayım. Şu an çok mutluyum ama size birkaç sorun olacak. Parçalarla nasıl bir verim alabilirim, güzel parçalar mı?
İşlemci= AMD R7 3700X kutulu.
Ekran kartı= ASUS ROG STRIX RTX 2070 Super Advanced Edition.
Anakart= ASUS TUF X570 PLUS.
M.2 SSD= Adata XPG SX8200PRO 512 GB.
RAM= Corsair RGB Pro 2×8 16 GB 3200MHz.
Kasa= XPG Battlecruiser kasa.
Güç kaynagı= XPG Core Reactor 750W 80+ Gold Full modüller.

Sizce nasıl güzel mi performansı, nasıl olur, sıcaklık değerleri vs. şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçalar alındı mı? Güzel parçalar ama B550 anakart ve o ekran kartı parasına RTX 2080 Super alınabilir diye düşünüyorum.

Parçalar alındı mı? Güzel parçalar ama B550 anakart ve o ekran kartı parasına RTX 2080 Super alınabilir diye düşünüyorum.
Tüm ürünler alındı ekran kartını ben 5300 civarı aldım o kadar param yoktu ana kart 1800 civarı bir şeydi b550 güzel anakart ama x570le arasında %5 bile olsa fark var arada fiyat farkı 400tl idi
Yinede çok teşekkur ederim zaman ayırıp yazdıgın için
gayet güzel ve uyumlu görünüyor güle güle kullanın işlemcinin sogutucusu yeterli olabilir ama hava sogutma veya sıvı sogutmayla daha da serin çalışabilir
Çok teşekkür ederim.

Sıcaklık değerlerini falan bilmem de performans olarak en az 3 yıl daha sizi üst düzeyde tutacak parçalar olduğunu düşünüyorum. Gayet güzel, kasa falan bayağı iyiymiş. Hayırlı olsun.

Çok teşekkür ederim Allah'ın izniyle hayırlısıyla kullanmaya başlıyacağım.
Güzel güzel hayırlı olsun.

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah daha iyisini sizleri verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı