R7 3700X ve RTX 2070S sistem nasıldır?

G402 iyidir ama ben 16 seneye yakın hayatımda klavyeye 100 milyon bastıysam ne olayım :D. O çok fark etmez bence ha illa Razer diyorsan ya BlackWidow ya da BlackWidow Elite al.

Hocam onlarda sadece Green Switch var ve ben Red istiyorum ve neden Razer huntsman Tournament Edition almamı istemiyorsunuz? Benim çok hoşuma gitti ve etrafımda kullananda var öneriyorlar.

Son düzenleme:
Hocam onlarda sadece Green Switch var ve ben Red istiyorum ve neden Razer huntsman Tournament Edition almamı istemiyorsunuz? Benim çok hoşuma gitti ve etrafımda kullananda var öneriyorlar.
Yok almanı istememek değil üzmez ama ben sadece alternatif sundum :). Blackwidow Elite alırdım ben olsam. Hatta K70 Lux alırdım ancak Razer istiyorsanız alabilirsiniz.
Gerçi o parada üzecek klavye yok galiba :D.

Yok almanı istememek değil üzmez ama ben sadece alternatif sundum :). BlackWidow Elite alırdım ben olsam. Hatta K70 lux alırdım ancak Razer istiyorsanız alabilirsiniz.
Gerçi o parada üzecek klavye yok galiba :D.

Hocam K70 lux var ama sadece kırmızı var RGB'si 1200TL bandında BlackWidow Elite ise sadece Green Switch bende Red istiyorum o yüzden :).

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı