Çözüldü R7 3700X ve RX 570 sistemde Mortal Kombat oynarken RGB'ler yanıp sönüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kıymalı Pide

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Mortal Kombat 11'i yeni aldım ve yükledim. Oyunu açtığımda, Razer klavye ve Mouse'umda RGB ışıklar yanıp sönme arasında kalıyor. Sanki güç yetmiyor gibi. Ayrıca oyundaki farklı arenalarda düşük FPS oynuyorum. Acaba PSU mu yetersiz kalıyor?

Sistem özelliklerim:
  • AMD Ryzen 7 3700X.
  • Nitro+ RX 570.
  • 8 GB X 2 3000MHz CL16.
  • Asgard 512 GB m2. SATA.
  • STG60F-ES230 600W.
  • Gigabyte B450M S2H.
  • Zalman N2 mıd Tower.
  • Pavilion 23xi,
  • LG 22mk 430h,
  • Razer Electra V2 USB.
  • Razer naga 2014.
  • Razer BlackWidow Tournament V2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Psu testi yaptım, fakat onda bir sorun yok gibi görünüyor nedense. Anlayamadım.
İlk kez bu oyunda işlemci sıcaklığımın 70 derece üstüne çıktığını gördüm. Bence biraz ağır bir oyun. Ve güç kaynağı yetersiz kalıyor.
Sorunu çözdüm. :D Çok komik gelebilir ama, Razer Chroma ile entegre çalışıp renkleri oyunun efektlerine göre veriyormuş. Öğrenmeden önce bir korku, öğrendikten sonra bir mutluluk. :D

Buradan inceleyebilirsiniz. :)
Arkadaşlar merhaba, Mortal Kombat 11'i yeni aldım ve yükledim. Oyunu açtığımda, Razer klavye ve Mouse'umda RGB ışıklar yanıp sönme arasında kalıyor. Sanki güç yetmiyor gibi. Ayrıca oyundaki farklı arenalarda düşük FPS oynuyorum. Acaba PSU mu yetersiz kalıyor?

Sistem özelliklerim:
  • AMD Ryzen 7 3700X.
  • Nitro+ RX 570.
  • 8 GB X 2 3000MHz CL16.
  • Asgard 512 GB m2. SATA.
  • STG60F-ES230 600W.
  • Gigabyte B450M S2H.
  • Zalman N2 mıd Tower.
  • Pavilion 23xi,
  • LG 22mk 430h,
  • Razer Electra V2 USB.
  • Razer naga 2014.
  • Razer BlackWidow Tournament V2.

İlk kez bu oyunda işlemci sıcaklığımın 70 derece üstüne çıktığını gördüm. Bence biraz ağır bir oyun. Ve güç kaynağı yetersiz kalıyor.
Sorunu çözdüm. :D Çok komik gelebilir ama, Razer Chroma ile entegre çalışıp renkleri oyunun efektlerine göre veriyormuş. Öğrenmeden önce bir korku, öğrendikten sonra bir mutluluk. :D

Buradan inceleyebilirsiniz. :)

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı