R7 370'li kasa alınır mı?

Aykut Bıçak

Hectopat
Daha fazla  
Screenshot_20210416-002332.png

Not: Bütçe 2000 monitör dahliyetinde. 1 sene kadar goturebilecek sonrasinda 0 bilgisayar düşüncesi var.
Alınır mı?
Monitor yok ilanda

Son düzenleme:
Ben belki diğer arkadaşlar kadar bilgiye sahip değilim ama şuanda bile 3000 TL sıfır Apu sistemler varken bunun gibi ikinci el bir bilgisayar almak bana doğru gelmiyor. Sadece fikrimi belirtmek istedim.

Ben belki diğer arkadaşlar kadar bilgiye sahip değilim ama şuanda bile 3000 TL sıfır Apu sistemler varken bunun gibi ikinci el bir bilgisayar almak bana doğru gelmiyor.
Haklısınız gönül isterki öyle bir sistem alayim ama işte.
Son fotoğraf ve ikinci fotoğraf gayet güzel o fiyata ama PSU markaları belli değil.
Hemen sorayım ama hızlı dönüş alamam gibi. İkisi arasinda hangisini almam daha iyi olur rx 550 li olan pc full ayarlae lol gibi bir oyunda 240 fps görebiliyor video atmıştı.

Son fotoğraf ve ikinci fotoğraf gayet güzel o fiyata ama PSU markaları belli değil.
2 sinden hangisi tercih etmem benim icin yararli olur.
2.fotograf rx 550li 22 inch monitor 2250 tl monitörsuz 1900 tl
3.fotograf hd 7850 monitörsuz 1900 tl
İkinci i5-2500 olan sistem iyi gibi duruyor. Hem de monitörlü. Onun güç kaynağını iyiyse onu almanızı öneririm. Tabii bir sıkıntısı yoksa.
Satıcının dediğine gore herhangi bir sıkıntısı yok

Hocam, İ5 işlemcili ve RX 550 ekran kartı olan daha iyi olur. RX 550 fazla güç tüketimi olan bir kart değil. Aralarında en güncel olan ekran kartı. Monitör de var. Bence, en iyisi olur. Biraz da pazarlık yapmaya çalışın.

Geri
Yukarı