R7 3800X ve RX 5700XT sistem için anakart tavsiyesi

yaagzrmkc

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Ekran kartı: Gigabyte AMD Radeon RX 5700 XT.
işlemci: AMD Ryzen 7 3800X.
anakart: ASUS ROG STRIX B450-E 4400MHz.
RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 2x8 3600MHz.
M.2 SSD: Corsair MP510 960GB

Bu sistem Bannerlord'da kaç FPS verir? Siz de kendi koyduğunuz anakartla FPS'lerini yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı: Gigabyte AMD Radeon RX 5700 XT.
işlemci: AMD Ryzen 7 3800X.
anakart: ASUS ROG STRIX B450-E 4400MHz.
RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 2x8 3600MHz.
M.2 SSD: Corsair MP510 960GB

Bu sistem Bannerlord'da kaç FPS verir? Siz de kendi koyduğunuz anakartla FPS'lerini yazarsanız sevinirim.

İnternet'ten Benchmark'lara bakabilirsiniz. B550 anakart alırdım ben fakat bu anakart da fena değil. Anakartlar FPS'e pek etki etmezler maksimum 3 FPS vs. etki ederler İnternet'ten Benchmark izlemenizi tavsiye ederim. Ayrıca şu an olan sistem mi bu yazdıklarınız yoksa toplayacak mısınız? Toplayacaksanız bütçeniz nedir ona göre belki daha iyi tavsiye verilebilir.

FPS konusunda net bir şey söylememiz mümkün değil. Fakat iyi bir performans vereceğini kesin olarak söyleyebiliriz. Anakart değişimi ise doğrudan FPS'e etki etmeyecektir.

32
İnternet'ten Benchmark'lara bakabilirsiniz. B550 anakart alırdım ben fakat bu anakart da fena değil. Anakartlar FPS'e pek etki etmezler maksimum 3 FPS vs. etki ederler İnternet'ten Benchmark izlemenizi tavsiye ederim. Ayrıca şu an olan sistem mi bu yazdıklarınız yoksa toplayacak mısınız? Toplayacaksanız bütçeniz nedir ona göre belki daha iyi tavsiye verilebilir.
32gb 3200mhz cl16 ram mi 16gb 3600mhz cl18 ram mi

Bende de 3800X var ve MSI X570-A Pro anakartla gayet rahat OC yapılabiliyor, yani gayet verimli. Sabah akşam Lumion programıyla render aldığımda, DeepFaceLab işleri yaptığımda ve VMware ile sanal bilgisayar çalıştırdığımda gayet de memnun ediyor. Eklemek istediğim, üstteki arkadaşın da dediği gibi, render işine girecekseniz 32GB önerimdir.

Geri
Yukarı