R7 4800H ile 7-8 saat render almak sorun teşkil eder mi?

Dosya Ekleri

• 20210409_043501.jpg
    20210409_043501.jpg
    231 KB · Görüntüleme: 70
@Techno.Patates'nin dediğini yapmanızı öneririm. Parçalar sürekli yaparsanız uzun vadade yıpranacaktır üstüne üstelik render alırken ısındığı için frekanslarını düşürecektir.

Hep söyleyeceğim, 6 fanlı (en kötü) soğutucu alıp kasayı açın 80i çok az aşar belki.
Ama sanırsam cihaz garantili o yüzden vacum da alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Orada Sharkoon SHP 650 V2 gördüm 👉 👈. Ucuz olduğu için hedefimde var kendisi. Acaba iyi kötü deneyimleriniz nedir?
Önermiyorum hocam. Aynı fiyata Hydro K 500W var. İç yapısı 2012'de satılmış olan SHP 650 ile aynı. SHP 650 V1 yani 2012'de çıkmış olan model çok kötüydü. C4 olarak bile sınıflandırabiliriz. Aynı iç yapıya sahip gerçekten kalitesiz bir ürün.

Orada Sharkoon SHP 650 V2 gördüm 👉 👈. Ucuz olduğu için hedefimde var kendisi. Acaba iyi kötü deneyimleriniz nedir?
Yapısal olarak micro/miniITX sistemlerle kullanmaya daha müsait. Kabloları normalinden çok daha kısa. Kasanızın gerçekten normalden küçük olması lazım. Kablo kalitesi iyi değil. Ben elimdeki test için kullandığım apu sistem için almıştım. O yüzden kaç watt verdiği stabilitesi önemli değildi. Rampage vs.den bi tık iyi ve ucuz olması yeterliydi yani :) Ben de pek önermiyorum. Fsp, seasonic, silverstone, evga, corsair vs. gibi tescilli ve kaliteli markalar varken almayın.

Önermiyorum hocam. Aynı fiyata Hydro K 500W var. İç yapısı 2012'de satılmış olan SHP 650 ile aynı. SHP 650 V1 yani 2012'de çıkmış olan model çok kötüydü. C4 olarak bile sınıflandırabiliriz. Aynı iç yapıya sahip gerçekten kalitesiz bir ürün.
Bütçeme uygun sistemi yurt dışından toplamaya çalışıyorum ve yurt içi/dışı farketmeksizin bütçemi aşıyor. Planladığım donanımlar 650W istiyor. Şaşırmış durumdayım.

Geri
Yukarı