Çözüldü R7 4800H laptopta Windows 11 çok yavaş açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

An0myn0un

Centipat
Yer
Cehennem
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: AMD Ryzen 7 4800 Series
GPU: Nvidia GeForce GTX 1600Ti
RAM: 16 GB
SSD1: 512 GB
SSD2: 1TB
Ekran: 60 Hertz
LAPTOP
Meslek
ÖĞRENCİ
Arkadaşlar öncelikle ben Hüseyin. Bu Senenin Kış mevsiminden beri Windows 11 kullanıyorum. Başlıkta da gördüğünüz üzere cihazım dün normal bir şekilde açılırken bugün açma tuşuna basıyorum (bilgisayar markası ASUS) ASUS IN SEARCH OF INCREDIBLE yazıyor. (bu normaldi zaten) Daha sonra Hoş geldiniz "Kullanıcı Adı" yazıyor. ("Kullanıcı Adı" yazdığım yerde benim PC'nin adı yazıyor.) Bu Şekilde Yaklaşık 50 Saniye duruyor sonra ekran bembeyaz oluyor ekranın ortasında L ü t f e n Bekleyin... yazıyor siyahla.(Technopat ltfen kelimesine izin vermediği için boşluklu yazmak zorunda kaldım.) Ekranın sağ altında yine siyah renkle bir adam(?) ve bir ses, hoparlör simgesi bulunuyor(bilgisayarın tarih kısmının yanındaki ses sembolü). Daha sonra bu ekran yaklaşık 20 saniye bu şekilde duruyor. Sonra pc açılıyor ve ekran simsiyah sadece imleç var hareket ettirebiliyorum ama tıkladığımda bir tepki vermiyor sistem. Biraz geçtikten sonra ekran yine beyaz oldu ve NVIDIA Share.exe Yanıt Vermiyor. yazdı bir 15 saniye falan. Sonra yine ekran siyah oldu sadece imleç gözüküyor sonra düzeldi ekran geldi. Normal bir şekilde kullanabiliyordum. McAfee anti-virüs programını kullanıyorum. Programdan bir virüs taraması yaptım bilgisayarda virüs bulamadı. Google'da çoğu siteye girdim ama böyle bir şey yoktu. Yani buna benzer şeyler vardı ama sadece Win10'da vardı. Win11 ile ilgili bir şeyler yoktu. Sizce Bunun Sebebi Ne Olabilir. Hızlı cevap verirseniz sevinirim :)
(bu olay bugün yaşandı 15dk önce falan. dün gece 3 - 4 saat euro truck simulator 2 oynadım acaba ekran kartını falan mı yaktım??)

Bilgisayar Markası: ASUS.
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti.
İşlemci: AMD Ryzen 7 4800H with Radeon Graphics.
RAM: 16GB.
Direct X: Direct X 12.
BIOS: FA506IU.319.

Windows update gelmiş şimdi yapacağım inşallah düzelir..

Arkadaslar windows update gelmişti yaptım yine yavaş açıldı ama lütfen bekleyin falan yazmadı yanıt vermiyor demedi sadece ltfen bekleyin yerine aşağıdaki fotograf çıktı. simdi yeniden baslatacağım bakalım düzelmis mi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Teşekkür ederim Erinslyer sorunun işlemciden kaynaklandığını net bir biçimde söyleyemem fakat Windows Update yaptım ve dün 18'den beri normal bir şekilde kullanıyorum.
İşlemci olarak sorun çıkartıyor olabilir internette biraz araştırdım konuyu işlemci çıkartıyor olabilir
Buradan bakabilirsin.

Teşekkür ederim Erinslyer sorunun işlemciden kaynaklandığını net bir biçimde söyleyemem fakat Windows Update yaptım ve dün 18'den beri normal bir şekilde kullanıyorum.

Çözüm

Geri
Yukarı