Çözüldü R7 4800H sistemde "replaced your AMD Graphics driver" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ReXa42

Decapat
Daha fazla  
AMD Ryzen 7 4800 h driver kuruyorum. 1 2 gün sonra bu hatayı veriyor hep böyle yenisini yüklüyorum siliyorum tekrar yapıyorum olmuyor Aygıt Yöneticisi'nden siliyorum yeniden başlatıp kuruyor fakat gene 1 2 güne aynı hata. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-09_215914966.png
    resim_2023-02-09_215914966.png
    13,8 KB · Görüntüleme: 32
Çözüm
Aygıt yöneticisine girin ekran sürücünüze çift tıklayın ardından sürücü kategorisi altındaki sürücüye geri dön butonuna basın ve sizin yüklediğiniz sürücüye geri dönecektir ayrıca bunu yapınca Windows otomatik olarak güncellemez.
Aygıt yöneticisine girin ekran sürücünüze çift tıklayın ardından sürücü kategorisi altındaki sürücüye geri dön butonuna basın ve sizin yüklediğiniz sürücüye geri dönecektir ayrıca bunu yapınca Windows otomatik olarak güncellemez.

Çözüm

Çok teşekkür ederim, nasıl teşekkür ederim bilmiyorum. 5-6 Aydır böyleydi teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı