R7 4800H sistemde Windows 11'e geçilmeli mi?

İyi günler sosyal sakinleri. Bu senenin başında W11 denemek için kurmuştum bilgisayarıma ama arama özelliği birkaç saat sonra çalışmaz duruma gelmişti. Programlar da sağlıklı çalışmıyordu. Sistemimde 512 GB M.2 SSD, Ryzen 7 4800H ve 8 GB RAM var. Windows 11'e geçmeli miyim?

Bilmiyorum ama laptopta Windows 11 gayet güzel ve hızlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yaşadığım deneyimden sonra artık Windows 11 tercih etmiyorum. Sistemimin mükemmel olmasına rağmen bazen durduk yere mavi ekran falan yiyoruz. 1 mavi ekranı bu PC'de yemiştim. Diğeri de Windows 11'de oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen ben sağ tık menüsünü olsun gereksiz yumuşatılmış kenarlar olsun pek ısınamadım ama zevk meselesi performans yanında herhangi bir sorun yaşamazsın deneyip kendi zevkinle karar vermen en doğrusu olacaktır.

Hocam ben dün gece Windows 11'e geçtim. GTA 5 Online'da 55-60 FPS alıyorken drop almadan 8 GB RAM kullanmama rağmen 70-75 FPS almaya başladım. FIFA 22'de 80 FPS alıyordum ve GPU kullanımı %60 kadardı. Windows 11 sonrası 100 FPS almaya başladım ve GPU kullanımım da arttı. Tek kötü yanı fanlar hızlı çalışmaya başladı öbür türlü her şey güzel.

Geri
Yukarı