R7 4800H vs i7-9750H

Adı sanı duyulmamış dediğin kasaları başka ulkelerde xmg gibi markalarda kullanıyor, sen bilmeyince adı sanı bilinmemis olmuyor yani. Ayrıca orasi zaten öyle, Monster aldığı kasalara logo basar sadece, bunlar Clevo tongfang MSI olarak gider.

Youtube'a şunları yazın ve çıkan sonuçları inceleyin.
  • MSI laptop almayın
  • Asus laptop almayın
  • Monster laptop almayın
Sırf RTX 3060 değil de RTX 3050 var diye beğenmediğiniz bilgisayarın ekstra diğer özelliklerini, marka güvenilirliği, servis kalitesi, yazılım desteği ve tabii ki de üretim kalitesini hesaba katın.
(11800H'nin 6800H'den daha iyi olduğunu sanmanız da ayrı komedi.)

Tamam anlıyorum sizi; yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı kafasını yaşıyorsunuz. Fakat bunu kendinize alıyormuş gibi değerlendirin. Düşünsenize cebinizden 20-30 lira çıkacak ve kanser edici sorunlar ile karşılaşacaksınız.

11800h deme sebebi orada 3060'a dikkat cekmesiydi muhtemelen, sanmıyorum onu karistiracaklarini. Yerli Mali olduğu nereden çıktı Monster uretmiyor ki 😂 F/P kalite ve performansi kim veriyorsa onu seçeriz, bu arada TR'de servis olarak Monster'in daha iyi olduğuda ayrı muamma. Ama yazılım kısmı doğru, ayrıca 3050 ile 3060 Max-P arasındaki performans farki aşırı fazla azımsanacak bir şey değil.

YouTube'a şunları yazın ve çıkan sonuçları inceleyin.
  • MSI laptop almayın
  • ASUS laptop almayın
  • Monster laptop almayın
Sırf RTX 3060 değil de RTX 3050 var diye beğenmediğiniz bilgisayarın ekstra diğer özelliklerini, marka güvenilirliği, servis kalitesi, yazılım desteği ve tabii ki de üretim kalitesini hesaba katın.

Tamam anlıyorum sizi; yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı kafasını yaşıyorsunuz. Fakat bunu kendinize alıyormuş gibi değerlendirin. Düşünsenize cebinizden 20-30 lira çıkacak ve kanser edici sorunlar ile karşılaşacaksınız.

Sen ne önerirsin?

Ayrıca sen de ASUS laptop önerdin. Ve Acer laptop alınmaz, yazdığında da pek çok şey buluabilirsin.

YouTube'a şunları yazın ve çıkan sonuçları inceleyin.
  • MSI laptop almayın
  • ASUS laptop almayın
  • Monster laptop almayın

Yerli malı önerisi yapsam herkese Excalibur önerirdik herkeste sorun yaşardı sen daha markaya değil modele yatırı yapılır daha bunu bilmiyorsun birde üste çıkıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı