R7 4800H'li Legion 5 ısınıyor

Değerler normale dönmüş hocam hayırlı olsun. Bir daha plastik zeminde kullanmayın.
@156318 sorun laptopta değilmiş hocam. Hala v20.3'ten daha iyi yani.

Hocam Legion 5'in altı çok yüksek değil. Benim düz bir zemine koymamla altını küçük bir şeyle desteklemem arasında elle hissedilir hava akışı artışı oluyor. Dünden beridir CSGO ve Witcher 3 oynuyorum 85 dereceden yukarı çıkmadı dengeli modda.
Çok yavaş yazıyormuşum onu fark ettim.

@pacifico geçmiş olsun hocam, laptopu biraz kaldırarak kullanırsanız da etkili olacağını düşünüyorum.

@156318, Legion serindir hocam, endişeniz olmasın.

2 yıl daha yüksek performans, sonrasında hiç kullanamama ihtimalinin yüksekliği diğer modellere göre daha yüksek. Legion'da ise daha uzun süre götürme ihtimali daha yüksek. Daha yüksek performans için daha uzun süre kullanım ihtimalini elemek ne kadar mantıklı?

msi alphayla bunun arasında çok gidip geldim. Oyun için ekran önemli olduğundan ve ekran kartından dolayı legionu seçtim. Umarım pişman olmam.

MSI Apha ile bunun arasında çok gidip geldim. Oyun için ekran önemli olduğundan ve ekran kartından dolayı Legion'ı seçtim. Umarım pişman olmam.
Olmazsınız hocam merak etmeyin. Laptop soğutma yerlerini kapatmayacak bir yerde dursun sorun olmaz bir daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…