R7 5700U sistem Ready or Not kaldırır mı?

hayl0s

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, elimde bulunan sistem:

Lenovo Ideapad 3
64-bit
İşletim sistemi: 64-bit Windows 10.
İşlemci: AMD Ryzen 7 5700U.
Bellek: 8 GB DDR4 RAM.
Ekran kartı: Onboard paylaşımlı 3 GB.
DirectX: Sürüm 11.
--------------------------------------------------------------------------
Oyunun önerdiği maksimum sistem:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
İşletim sistemi: 64-bit Windows 10.
İşlemci: AMD Ryzen 5-1600 / Intel Core i5-7600K
Bellek: 8 GB RAM.
Ekran kartı: NVIDIA GTX 1060 6 GB or better.
DirectX: Sürüm 11.
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan.

Kredi kartın veya kartın varsa ön ödemeliler hariç (çünkü paranı geri çekemeyebilirsin ille harcaman gerekir)
Satın al 2 saati geçirmeden oyna iade et.

Unutma oyunu direkt karttan al Steam'e bakiye olarak alma. İade ederken de iade yetimi kartını seç.

Sistemine yakın bir sistemle hiç denememişler onboard grafiğini öğrenip bulabilirsen.

Kredi kartın veya kartın varsa ön ödemeliler hariç (çünkü paranı geri çekemeyebilirsin ille harcaman gerekir)
Satın al 2 saati geçirmeden oyna iade et.

Unutma oyunu direkt karttan al Steam'e bakiye olarak alma. İade ederken de iade yetimi kartını seç.

Sistemine yakın bir sistemle hiç denememişler onboard grafiğini öğrenip bulabilirsen.
Deneyip iade etmemi mi tavsiye ettiniz tam olarak anlamadım.

Evet en iyi sonucu öyle alırsın iadeyi karta yaptığın takdirde herhangi bir şey kaybetmiyeceksin kaldırmazsa paran da cebinde kalır.
Hocam zaten indirimden almıştım, indirimsiz haliyle çok bir farkı yok gerçi fiyatlar arasında. Oyun hoşuma gittiği için almıştım, 30 40 fps değilde bi 50 60 arası alırsam eğer orta ayarlarda iade edeceğimi sanmıyorum ya.

Alırsan ve paraya aşırı ihtiyacın yoksa kütüphanende dursun yoksa ileride alman çok daha zorlaşır.

En iyi sonucu arkadaşın dediği gibi oyunu kredi kartı üzerinden satın al. İndir 2 saat veya 14 günü geçirmeden oynayıp iade edebilirsin. Ben şüpheye düştüğüm çoğu oyunda bu yöntemi deniyorum. İnternette oyunu kaldırmaz dedikleri çoğu oyunu oynayabilecek FPS değerleri alıp oynadığım oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı