R7 5700X bilgisayarın 2. el değeri nedir?

erenelvac

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD RADEON RX6750XT w. RYZEN 7 5700X KİNGSTON FURY BEAST 16x2 RAM 3200MHz
Meslek
Tercüman
Selam efendim bilgisayarımı satıp PlayStation 5 alma planım var değeri nedir sizce bu sistemin.

Kasadan başlayayım kasam Vento marka eatx bir kasa internette böyle bir kasa modelini asla bulamadım hiçbir yerde ama sağlam bir kasa 1 buçuk yıl önce aldığımda 1.200TL idi. Anakartım ASUS B450M K II ekran kartım AMD Radeon RX6750 XT işlemcim AMD Ryzen 7 5700X işlemci soğutucum DeepCool Gammaxx L120 V2 sıvı soğutma sistemi RAM'lerim Kingston Fury Beast 2x16 3200MHz CL16 SSD olarak M.2 500GB teamgroup, modelini tam olarak bilmiyorum. Güç kaynağım ise FSP 750W 750-50AAA model bir Supply.

Monitörüm Samsung Odyssey G5 27' 144Hz 1ms Curved.

Sizce nedir bu sistemin 2.el fiyatı dostlar?
(Gerekli mi bilmiyorum ama sistemi yaklaşık 1,5 yıl önce topladım.)

Monitör dahil 26k fiyat iyidir monitörsüz 22-23K mantıklı olan ise parça parça satmanız.
Ben çok mu düşük söyledim ya 😀

Nedense böyle şeylerde biçtiğim fiyat hep az kalıyor.

Selam efendim bilgisayarımı satıp PlayStation 5 alma planım var değeri nedir sizce bu sistemin.

Kasadan başlayayım kasam Vento marka eatx bir kasa internette böyle bir kasa modelini asla bulamadım hiçbir yerde ama sağlam bir kasa 1 buçuk yıl önce aldığımda 1.200TL idi. Anakartım ASUS B450M K II ekran kartım AMD Radeon RX6750 XT işlemcim AMD Ryzen 7 5700X işlemci soğutucum DeepCool Gammaxx L120 V2 sıvı soğutma sistemi RAM'lerim Kingston Fury Beast 2x16 3200MHz CL16 SSD olarak M.2 500GB teamgroup, modelini tam olarak bilmiyorum. Güç kaynağım ise FSP 750W 750-50AAA model bir Supply.

Monitörüm Samsung Odyssey G5 27' 144Hz 1ms Curved.

Sizce nedir bu sistemin 2.el fiyatı dostlar?
(Gerekli mi bilmiyorum ama sistemi yaklaşık 1,5 yıl önce topladım.)
Monitörü dahil 28K kadar eder gibi.

Fiyatlar çok uçtu. Uçmaya da devam ediyor. Temiz kullanıldıysa yani kronik bir sorunu yoksa hiçbir parçanın, bakımları da güzel yaptıysanız ve monitörde de ölü piksel-ghosting gibi problemler yoksa fikrimce 25K civarı satılabilir monitör dahil.

Peki satıp PlayStation'a geçmek mantıklı mı dostlar?

Peki satıp PlayStation'a geçmek mantıklı mı dostlar?
Kişiye göre değişir bunun yanıtı. Bence hem ekonomik olarak hem de oyun çeşitliliği ve keyfi olarak bilgisayar tarafımca daha tercih edilebilir bir araç. Playstation bazı oyunlar için çok güzel bir opsiyon ama bilgisayardan playstation'a geçmek ne kadar doğru olur bilmiyorum. Dediğim gibi öznel bir yanıt. Oynadığınız ve sevdiğiniz oyunlara, beklentilerinize bağlı tamamen. Bir de küçük işler için başka bir bilgisayarınız yoksa satmanızı önermem, bilgisayar her eve lazım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı