R7 5700X sistem 35 bin TL'ye alınır mı?

Hem alınır mı? Alınmaz mı ile ilgili bir şey demiyorsunuz ki.

Arkadaşın attığı özelleştirmeler Sinerji'de.
Tamam attığım sistem de sinerji linki.

İlk attığım linkte önerdiğim sistem var. Diğer 3 linkte de değiştirmen gereken parçalar.

Aynı fiyata 7800 XT sistem var.
Hocam siz öneri isteyip ondan sonra daha iyi bir sistem bulduğunuzu sanıp neden öneri yapanlarla tartışıyorsunuz ki onu anlamadım. Arkadaş bu bütçede alınabilecek sistemi atmış. Siz daha iyi biliyorsanız neden öneri istediniz o zaman?

İşlemcisi R5 5600 ve ekran kartı harici tüm parçalar boş desek yeridir.
Ayrıca hocam siz hangi sistemi attınız?
Bu sistemde B650M-K ve Kioxia G2 seçilince 36k'ya daha iyi olmuyor mu?

Hocam siz öneri isteyip ondan sonra daha iyi bir sistem bulduğunuzu sanıp neden öneri yapanlarla tartışıyorsunuz ki onu anlamadım. Arkadaş bu bütçede alınabilecek sistemi atmış. Siz daha iyi biliyorsanız neden öneri istediniz o zaman?

🤓 Ben kimseyle tartışmıyorum birbirimizi yanlış anlıyoruz ben öneri istemedim alınır mı? Alınmaz mı dedim.

O yüzden ben sistem toplayınca ekran kartı 1 tık geri kalıyor genelde çünkü azönce başka sistem toplama önerisinde de gördüm. Adam 5800X3D ve 16GB ram koymuş 4080 super sisteme 70 bin fiyat biçmiş. Sistem sadece ekran kartından oluşmaz hocam sonra o parçalar sıkıntı çıkarınca ekstra onları değiştirmeye uğraşıyor insanlar. O yüzden sırf ekran kartı iyi olsun diye diğer parçalardan feragat edilmez.

O yüzden ben sistem toplayınca ekran kartı 1 tık geri kalıyor genelde çünkü azönce başka sistem toplama önerisinde de gördüm. Adam 5800x3D ve 16 GB RAM koymuş 4080 Super sisteme 70 bin fiyat biçmiş. Sistem sadece ekran kartından oluşmaz hocam sonra o parçalar sıkıntı çıkarınca ekstra onları değiştirmeye uğraşıyor insanlar. O yüzden sırf ekran kartı iyi olsun diye diğer parçalardan feragat edilmez.

Ben o sistemi alacağım demedimki kanka benim attığım sistem alınır mı? Alınmaz mı diye sordum mesela neden alınır neden alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı