R7 5800H RTX 3050 Ti sisteme Windows 11 kurulur mu?

Dikkat etmen gereken bazı konular var. Mesela bende bazen Windows arama yerlerinde klavye çalışmıyor ben de sürekli çalıştır - services.msc - dokunmatik klavyeyi ve el yazısı paneli hizmeti - başlangıç türü - otomatik. Yapmadan düzelmiyor. Bu sorunu sürekli yaşıyorum.

Ben 11'e geçip geri 10'a geri döndüm ufak makyajlar yapılmış gibi hissettirdi bana birçok kısayolu kaldırmışlar ben sürekli kısayolları kullanıyordum bu yüzden 10'a geri döndüm ama tasarım sizin için daha önemliyse geçebilirsiniz.

Başka bir Windows 11'e geçilmeli mi? konusuna yazdığım mesaj.

Sistemden sisteme göre değişir. Kimisi Windows 10'dan daha performanslı kullanırken kimisi Windows 10'dan bile daha kötü bir performans ile karşılaşabiliyor. Size tavsiyem bir süre daha geçmeyin. En azından 2022'ye girelim.

Başka bir Windows 11'e geçilmeli mi? konusuna yazdığım mesaj.

Sistemden sisteme göre değişir. Kimisi Windows 10'dan daha performanslı kullanırken kimisi Windows 10'dan bile daha kötü bir performans ile karşılaşabiliyor. Size tavsiyem bir süre daha geçmeyin. En azından 2022'ye girelim.
öncelikle geçme istememin sebebi nvidia grafik merkezi ve asus armoury crate uygulaması açılıyor ve donup kapanıyor bende araştırdım w11 e geçince düzelebilir diyen kişiler çıktı ondan geçmek istiyorum

Geçebilirsiniz
öncelikle geçme istememin sebebi nvidia grafik merkezi ve asus armoury crate uygulaması açılıyor ve donup kapanıyor bende araştırdım w11 e geçince düzelebilir diyen kişiler çıktı ondan geçmek istiyorum

ama daha tam oturmamış olduğundan pek önermem. Ama bahsettiğiniz sorunu çözecekse geçebilirsiniz tabii ki de.

Kesinlikle katılmıyorum çok hataları var güç kaynağı ayarları bozuldu Windows 11 kurunca tekrar Windows 10 döndüm sorun yok 1 yil daha beklenmeli tam otursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı