R7 5800X sistem PSU önerisi

kadir öztekin07

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
R7 5800X ve 1050 Ti almak istiyorum. FPS 750W 80+ Gold PSU modelini düşündüm. FSP HYDRO G Lite Pro 750W 80+Gold Güç Kaynağı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe sizce uygun mudur? İleride ekran kartları ucuzlar ise değiştirmek istiyorum. İleriye yatırım olur mu? Ayrı olarak yaşadığım yerde 1 yıl içinde 4 5 kez elektrik kesintileri olabiliyor korur mu? Sisteme bir şey olsun istemiyorum veya başka model önerir misiniz?

1050ti biraz garip olmaz mı?
İdarelik kullanacak muhtemelen.

1050 Ti biraz garip olmaz mı?

Hocam bayağı garip oluyor ama fiyatlar çok pahalı ben özellikle Valorant oynuyorum işlemci bazlı bir oyun sonrasında ekran kartını yükseltmeye çalışacağım fiyatlar düşerse tabii.

İdarelik kullanacak muhtemelen.

Hocam bu modeli siz önermiştiniz FSP'yi yine de bir sorayım dedim bir de önerdiğiniz MSI X570 Carbon modeli vardı onda ısınma sorunu var diyorlar ondan X570 Tomahawk düşündüm sizce alınır mı Tomahawk.

Hocam bayağı garip oluyor ama fiyatlar çok pahalı ben özellikle Valorant oynuyorum işlemci bazlı bir oyun sonrasında ekran kartını yükseltmeye çalışacağım fiyatlar düşerse tabii.

Hocam bu modeli siz önermiştiniz FSP'yi yine de bir sorayım dedim bir de önerdiğiniz MSI X570 Carbon modeli vardı onda ısınma sorunu var diyorlar ondan X570 Tomahawk düşündüm sizce alınır mı Tomahawk.
Alınır, S seviyesinde bir anakart.

Kuzenim kullanıyor Tomahawk'ı. Gayet memnun. Güzel anakart, alınabilir.

Geri
Yukarı