R7 5800X sistemde Twitch yayınında donmalar oluyor

SparkLun

Centipat
Daha fazla  
Sistemim üst düzey.
RTX 3060 Ti ve R7 5800X 8 çekirdek 16 GB.

Upload 7.5.
OBS - Bitrate 5000.
Yayını 1080P'de açıyorum, acaba nerede yanlış yapıyorum? Bu yayında donmaların neden kaynaklandığını nasıl anlayabilirim?

Hocam Bitrate'den olabilir ben YouTube'da 6500 veriyordum neredeyse o seviyede sorunsuz çalışıyordu.

Düzenleme : 720p deneyebilir misiniz?
O zaman çözünürlüğü mu düşürücem? Bitrateyide düşürmeli miyim?

Oynadığın oyun var mı yoksa sohbet yayını falan mı?
CS go yayını açıyorum. Twitch mobil uygulamasında yayın tekrarını izlerken ben fazla donma göremiyorum ama arkadaşım biyografi kısmındaki linkten yayını mi izleyince donduğunu söylüyor

O zaman çözünürlüğü mu düşüreceğim? Bitrateyide düşürmeli miyim?

CS:GO yayını açıyorum. Twitch mobil uygulamasında yayın tekrarını izlerken ben fazla donma göremiyorum ama arkadaşım biyografi kısmındaki linkten yayını mi izleyince donduğunu söylüyor.

Yok Hocam, bitrate aynı kalsın sen sadece çözünürlüğü düşür.

Yok hocam, bitrate aynı kalsın sen sadece çözünürlüğü düşür.

Sorunum çözülmedi.

Oynadığın oyun var mı yoksa sohbet yayını falan mı?

CS:GO rekabet, sohbet te açsam donuyor. Şunu fark ettim. Telefonumda kendimi yayında izlerken hiç donma kasma yok su gibi akıyor ama Instagram biyografimdeki bağlantıya tıklayıp başka bir telefondwn yayınımı açtığım zaman yayın donuyor sürekli.

Şunu fark ettim. Telefonumda kendimi yayında izlerken hiç donma kasma yok su gibi akıyor ama Instagram biyografimdeki bağlantıya tıklayıp başka bir telefondan yayınımı açtığım zaman yayın donuyor sürekli.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı