R7 5800x3D 1050 Ti sistem nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeşime Valorant ve Minecraft oynaması için bir sistem topladım. Sizce nasıldır? Değişmesi gereken bir parça var mı?

Toplam: 17188 TL.
Hayatımda daha kötüsünü görmedim. Açık açık söylüyorum. Ekran kartı ile işlemci uyumu yok. PSU C4 zaten. Kasa da iyi durmuyor. Ayrıca o fiyata o ekran kartını almak saçmalık.

Bu da iyi ama markası güven vermedi asus daha iyi.

Frisby alıp bunu demeniz ayrı ironik.

Monitör 360 hz olduğu için 400 ün altına düşmemesi gerekiyor fpsin hocam. Bu bütçede daha iyisini bulamadım. Ekran kartı internetten baktığıma göre 500 fps e kadar rahat yetiyor.

Bu ekran kartı ile hangi oyunda 400 FPS alacaksınız?

Bu ekran kartı ile hangi oyunda 400 FPS alacaksınız?
Valorantta düşük ayarlarda.
1050 Ti gibi bir ekran kartını daha düşük işlemciler de %100'e yakın çalıştırabilir.
500 fps verebilir mi?
Hayatımda daha kötüsünü görmedim. Açık açık söylüyorum. Ekran kartı ile işlemci uyumu yok. PSU C4 zaten. Kasa da iyi durmuyor. Ayrıca o fiyata o ekran kartını almak saçmalık.

Frisby alıp bunu demeniz ayrı ironik.
Sırf ucuz diye böyle diyorsun kasa ve psu gayet iyi. Ekran kartı ve işlemciyi de bilerek böyle seçtim işlemciye ağırlık verdim.

O paraya taş gibi sistem dizilebilecekken bu sistemi almanızı önermiyorum. Yine son karar sizin tabii parayı siz veriyorsunuz.

En basit sistemin bile 200FPS aldığı Valorant'ta.
Monitör 360 hz olduğu için 200 fps yetmiyor dostum okumadın mı.

Şuan imzada ki hali ile duruyor sistem ekran kartının gelmesini bekliyorum. İ5 -760 - HD 7790 ile Ryzen 5 7600x - HD 7790 arasında kayda değer bir fark göremedim. Kart gelene kadar sistemi açmıyorum bile 😀 ekran kartı 1050 ti olduktan sonra işlemciyi 13900k yada 7950x3d yapsanızda sonuç aynı olacak.

Valorantta düşük ayarlarda.

500 fps verebilir mi?

Sırf ucuz diye böyle diyorsun kasa ve psu gayet iyi. Ekran kartı ve işlemciyi de bilerek böyle seçtim işlemciye ağırlık verdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alamıyor ki. Her türlü saçma. Ayrıca neden açtınız bu konuyu siz? Madem sisteme eleştiri istemiyorsunuz açmayın o zaman.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı