R7 5800x3D stok durumu

WickNuka

Decapat
Selam arkadaşlar,
Merak ettiğim bir durum var malum Black Friday indirim günleri yaklaştı fakat 5800x3D'nin stokları güncel durumda bile oldukça az sizce Black Friday'de indirime girme şansı var mıdır? Yoksa bile ülkemizde stoklar sizce güncellenir mi Akakçe, Teknobiyotik vs baktığımda çok kısıtlı bir stok kalmış gözüküyor.

Nereden aldınız? Acaba ve sıcaklık değerleri nasıl Cooler Master Hyper 212 Spectrum yeterli olur mu soğutmaya.
Ben inventustan aldım AMD Ryzen 7 5800X3D 3.4GHz-4.5GHz, 100MB, 105W, 8/16, AM4, soğutucu yok İşlemci - inventus
ama 7000₺ ye almıştım herkes fiyat arttırmış neden bilmiyorum.

soğutucu olarak bende Schyte fuma 2 vardı hava soğutucu olarak 5800x de kullanıyordum hiç sesi yoktu ve yeterli geliyordu ama derece olarak yüksek çalıştıkları için sürekli 80lerin üstünde olması beni gıcık ediyordu performans düşüşü yapmasada. oyüzden coolermaster ML240L v2 Rgb modelini aldım hem ucuz hem yeterli

Ben alalı 3 gün oldu 7000₺ ye aldım daha düşük bulabilirmisin bilmiyorum galiba bazı sitelerde 8000₺ lere kadar çıkmış
Teşekkürler, stoklar azaldığı için sanırım fiyatlarda bir yükselme var ya da Blackfriday öncesi yükseltip Blackfriday'de tekrar düşüreceklerdir öyle bir durum da olabilirim 7000 çok güzel fiyat aslında ben de yakalarsam o fiyatlara almayı düşünüyorum. 3600X'den güzel bir yükselme olacaktır MMORPG oynayan biri olarak Cache boyutuna çok yükseldim 😁

Teşekkürler, stoklar azaldığı için sanırım fiyatlarda bir yükselme var ya da Blackfriday öncesi yükseltip Blackfriday'de tekrar düşüreceklerdir öyle bir durum da olabilirim 7000 çok güzel fiyat aslında ben de yakalarsam o fiyatlara almayı düşünüyorum. 3600X'den güzel bir yükselme olacaktır MMORPG oynayan biri olarak Cache boyutuna çok yükseldim 😁
Gerçekten bu işlemci Çok etkili adeta yeni sistem toplamış gibi performans artışı gösteriyor ben WOW oynuyorum mmorpg olarak 2 ye katladı diyebilirim fpsi

Yeni konular

Geri
Yukarı