R7 6800 RTX 3060 CoD Black Ops 2'de kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

LosMRyz3n

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
Rtx 3060
Anakart
AMD Ryzen 7 6800
İşlemci
Amd Ryzen
İyi günler.
Bugün Steam üzerinden 45 TL'ye CoD Black Ops 2 aldım. Oyunu PC'ye kurdum girdim ve oyun acayip kasıyordu menüde fareyi zor hareket ettiriyordum ama sinematik sahnelerde hiç takılma kasma yok oyun en yüksek ayarlarda ve oyunu normal seneryosuyla oynarken daha az kasıyor ama yine de oynanmayacak derecede. Laptop daha 2 senelik ama sadece film dizi izlemek için kullanıldı daha 4 ay önce ilk defa oyun yüklemiştim ve BF1, BF4, CoD WW2, Crysis Remastered gibi oyunları hiç kasmadan en yüksek ayarlarda oynamıştım bilgisasayar tasarruf modundada değil her şey normal çalışıyor. Belki oyunda sorun vardır diye oyundan çıkıp Crysis 3'e girdim oyunda yine hiçbir takılma yoktu BF 1'e girdim onda da hiçbir takılma yoktu. Bu sorun laptopla mı ilgili yoksa oyunla mı ve sorunu bulabilirsek çözüm önerir misiniz?
Sistem özellikleri: İşlemci AMD Ryzen 7 6800 ekran kartı RTX 3060 16 GB RAM Windows 10.

Arkadaş gelecekten geliyor herhalde. R7 6800H geçen senenin işlemcisi.

Sorun muhtemelen oyunun optimizasyonuyla alakalı. Eski oyunlar yeni sistemlere optimize edilmediği için düşük performans veriyorlar.

Arkadaş gelecekten geliyor herhalde. R7 6800H geçen senenin işlemcisi.

Sorun muhtemelen oyunun optimizasyonuyla alakalı. Eski oyunlar yeni sistemlere optimize edilmediği için düşük performans veriyorlar.

Hocam işlemciyi tam bilmiyorum Ryzen 7 series yazıyor internete de sistemi yazınca o çıktı o yüzden öyle demiştim :D

Geri
Yukarı