R7 6800H - 3070 Ti Laptopta Witcher 3 düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

Loded

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
3070TI
İşlemci
R7 6800H
RTX 3070 Ti ve R7 6800H laptopum var, normalde 100 FPS civarı oynuyordum. Şu an 50-60'lara düştü, sebebi nedir? Yüksek ayarlarda oynuyorum

1-Isınma sorunu olabilir, HWMonitor gibi bir programla oyunu bir süre oynayıp maksimum sıcaklıkları tespit edin, 90 derece üzerine pek ulaşmamanız gerek. Laptopun çevresindeki hava akımını kontrol edin.
2-RT/RT Ultra gibi yüksek sistem gereksinimi olan oyun ayarlarını açmış olabilirsiniz. Sadece yüksek/ultra ayarlarda deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kesinlikle bir sıkıntı var hocam, 1080p Full HD ayarlar 200 FPS civarı alıyor.
Bilgisayarı yeni aldım ne yapmam lazım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kesinlikle bir sıkıntı var hocam, 1080p Full HD ayarlar 200 FPS civarı alıyor.
Bilgisayarı yeni aldım ne yapmam lazım?
Bu video yeni güncellemeden önce kaydedilmiş. Next gen güncellemesi ile değerlerde baya bir değişiklik oldu.
Ben RTX 3070 ile 1440p ultra ayarlarda 90-100 FPS oynuyorum. RT açınca 50, RT+Ultra ile 40 civarına geliyor. Örnek için buradan izleyebilirsiniz.

1713101355706.png

Oyunda rastgele bir yerden alıntı, yüksek preset, 1080p 60 FPS

Yeni konular

Geri
Yukarı