R7 6800H aşırı ısınıyor

FastCoder

Femtopat
Daha fazla  
Daha yeni HP Victus 16 aldım R7 6800H ve RTX3050 Ti var CS:GO oynarken 90 derece hatta üstünde sıcaklıklar görüyorum. Normal mi hocam?

CPU ısınıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı işlemciden var ben de de ama o derece sıcaklıklar normal değil gibi geldi bana. Victus'lar soğutma konusunda zayıfsa eğer bilmiyorum ancak Alienware'de ben RDR2 Ultra'da 75'li derecelerde oyun oynuyorum. Tabi sıcaklık olayı markadan markaya çok değişir. @Artoria Pendragon hocam daha iyi yorumlar gibi geldi bana.

Victus'larda yanlarda vs havalandırma kanalı olmadığı için alttan veriyor genelde havayı, yükseltip deneyebilir misin?
Hocam denedim bi kaç derece oynadı sadece

Victus'larda yanlarda vs havalandırma kanalı olmadığı için alttan veriyor genelde havayı, yükseltip deneyebilir misin?
birde şunu farkettim hocam pilde oynarken fps normal olarak düşüyor ama sıcaklık 60 70 arası normal ama gişe takıp oynamaya başlayınca ısınıyor.

Son düzenleme:
Hocam denedim birkaç derece oynadı sadece

Bir de şunu fark ettim hocam pilde oynarken FPS normal olarak düşüyor ama sıcaklık 60 70 arası normal ama gişe takıp oynamaya başlayınca ısınıyor.

Pilde oynadığında güç kısıyor, haliyle daha az güç çeken sistem daha az ısınıyor.

Geri
Yukarı