Çözüldü R7 6800H RTX 3050 video izlerken anlık takılma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RankS

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16GB 4800mhz
Ekran kartı
RTX 3050
İşlemci
R7 6800h
Video veya yayın izlerken drop şeklinde anlık takılmalar oluyor. Oyunlarda olmuyor. İnternetten olduğunu sanmıyorum çünkü indirilmiş videolarda da aynısı oluyor. Birkaç gün önce NVIDIA sürücüsünü güncelledim bundan olabilir mi?

Son düzenleme:
Çözüm
Tarayıcı üzerinden Donanım Hızlandırma ayarlarını değiştirip deneyin. Duzelmezse eski sürücüye dönüp deneyebilirsiniz.
Video veya yayın izlerken drop şeklinde anlık takılmalar oluyor. Oyunlarda olmuyor. İnternetten olduğunu sanmıyorum çünkü indirilmiş videolarda da aynısı oluyor. Birkaç gün önce NVIDIA sürücüsünü güncelledim bundan olabilir mi?

Ben de yakın zamanda ASUS ROG STRIX aldım. Özellikleri aynı. Ben de aynı sorunu yaşıyorum, düzeltebildin mi? Düzelttiysen ne yaptın, yazabilir misin?

Ben de yakın zamanda ASUS ROG STRIX aldım. Özellikleri aynı. Ben de aynı sorunu yaşıyorum, düzeltebildin mi? Düzelttiysen ne yaptın, yazabilir misin?
Sanırım ekran kartı sürücüsü ya da internet adaptörü ile alakalıydı. İkisinin de sürücülerini biraz karıştırınca çözmüştüm.

Geri
Yukarı