R7 6800h vs i7 11800h laptop

Bütçe
27000
Yurt dışındakinden farklı olarak A15'lerde 90 yerine 56WHrs batarya var, batarya süresini ciddi manada kısaltan bir etken bu. Tam olarak ne kadar gider bilemiyorum fakat yine de Tulpar'dan daha uzun batarya süresine sahiptir büyük ihtimalle. İki bilgisayar da performans anlamında üzmez zaten ve TUF biraz daha hafif.
Hepsi burada soru cevap kısmında ısrarla 90 olduğunu söylemiş ama bilemedim ben de.

Yurt dışındakinden farklı olarak A15'lerde 90 yerine 56whrs batarya var, batarya süresini ciddi manada kısaltan bir etken bu. Tam olarak ne kadar gider bilemiyorum fakat yine de Tulpar'dan daha uzun batarya süresine sahiptir büyük ihtimalle. İki bilgisayar da performans anlamında üzmez zaten ve TUF biraz daha hafif.

Bende A15 serisi mevcut (3050) ve test ettim ortalama 3 saat gidiyor hemen hemen her şeyi kapatarak ayrıca performans modun da test ettim tabii ASUS'un Armoury Crate uygulamasından eco moda geçip ekran kartını da devre dışı bırakıp iGPU da kullandım (batarya 56whrs).

Bende A15 serisi mevcut (3050) ve test ettim ortalama 3 saat gidiyor hemen hemen her şeyi kapatarak ayrıca performans modun da test ettim tabii ASUS'un Armoury Crate uygulamasından eco moda geçip ekran kartını da devre dışı bırakıp iGPU da kullandım (batarya 56whrs).
İnternette gezinirken mi 3 saat gidiyor?

3060 modellerinde 90wh var, bizzat satıcılar söyledi bana da. ASUS teknik servisine 3050 özelinde sormuş olabilirsiniz.

3060'lı olan modelini aldım geldiğin de bakacağım ama yorumlarda ve Türk inceleme kanallarında 3060 da 90W 3050 ve 3050 Ti da 56W batarya olduğunu gördüm.

3060'lı olan modelini aldım geldiğin de bakacağım ama yorumlarda ve Türk inceleme kanallarında 3060 da 90W 3050 ve 3050 Ti da 56W batarya olduğunu gördüm.
Hocam ürünü nerden aldınız ve nekadara aldınız ve ürün geldiğinde test edebilirmisiniz ?
içinde ssd hızı nasıl fazla ısınıyormu ? oyunlarda nasıl durum

tam modeli nedir aldığınızın?

Geri
Yukarı