R7 7500F RTX 4060 sisteme Thermaltake View 200 TG 650W kasa uygun mu?

NoxHit

Hectopat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Asus Dual 4070 Super Evo 12gb
İşlemci: Amd Ryzen 5 7600
Sıvı Soğutucu: Thermalright Frozen Warframe 240mm
Anakart: Asus Tuf Gaming B650-E 6400MHz DDR5
Ram: Corsair Vengeance 32gb(16x2) 6000MHz CL36 DDR5
M.2 SSD: Kingston Kc 3000 M.2-Samsung 980 M.2
Kasa: Corsair İcue 3000d
Güç Kaynağı: Corsair CX750 Watt
Meslek
Öğrenci
Son düzenleyen: Moderatör:
Thermaltake kaliteli marka diye bilirim ancak her ürünü için bu durum geçerli olmayabilir. Ha ama bence BitFenix'ten iyi olacaktır.

Bunun RAM'ini x2 yaparsanız daha iyi olacaktır, hatta bütçeniz sanırım yüksek anakartı da yükseltebilirsiniz.

Fiyatını hakeden bir sistem atın da görelim hocam :D

Bunun RAM'ini X2 yaparsanız daha iyi olacaktır, hatta bütçeniz sanırım yüksek anakartı da yükseltebilirsiniz.

O bütçelere 4070S'li sistemler toplanıyor lütfen bilmeden paylaşım yapmayın.

O bütçelere 4070S'li sistemler toplanıyor lütfen bilmeden paylaşım yapmayın.
Ben 4070S'imi BitFenix PSU'ya emanet etmezdim.

Adam zaten BitFenix PSU'nun hiç güven vermediğini de belirtmiş. Lütfen okumadan paylaşım yapmayın.

Ben 4070S'imi BitFenix PSU'ya emanet etmezdim.

Adam zaten BitFenix PSU'nun hiç güven vermediğini de belirtmiş. Lütfen okumadan paylaşım yapmayın.

Hatatınız gereksiz çabalar ile kapatmaya çalışmayın lütfen. PSU markadan çok modeli önemlidir MAG A600 Dn'de kaliteli bir PSU modeli değil ortalama giriş seviyesi bir model.

Hazır sistem almayı düşünüyorum. Şu PC'yi almayı almayı düşünüyorum. ERAY-FORZA/AMD Ryzen 5 7500F/MSI GeForce RTX 4060 Ti VENTUS 2X BLACK 16G OC 16GB/16GB DDR5/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM

Kasa ve Supply içime sinmedi. Kasayı Thermaltake view 200 tg yükseltmeyi düşünüyorum. Sizce iyi midir, alınır mı?

BitFenix hazır sistemlerde tercih edilecek bir model sizi üzmez. Yeni konu açın net çıkabileceğiniz maksimum bütçeniz ile birlikte oradan sistem önerileri yapalım.

Hatatınız gereksiz çabalar ile kapatmaya çalışmayın lütfen. PSU markadan çok modeli önemlidir MAG A600 Dn'de kaliteli bir PSU modeli değil ortalama giriş seviyesi bir model.

BitFenix hazır sistemlerde tercih edilecek bir model sizi üzmez. Yeni konu açın net çıkabileceğiniz maksimum bütçeniz ile birlikte oradan sistem önerileri yapalım.

Yeni konu açtım hocam.

Geri
Yukarı