VULCAN-7500F / R5 7500F RTX 4060 Ti vs SUNRISE-7500F / R5 7500F RTX 4060

Zaten kartı değişmeyi düşünüyorsunuz Ti için 5K harcamaya değmez bence satarken zarara girmiş olursunuz.

Bu bütçede daha iyi sistem var mı peki?
Benim attıklarıım mantıklı geldi bana onlardan birisi alayım o zaman.Rx6800e geçmeye gerek yok diyorsunuz.

Hocam şimdi sistemlere baktım fakat arada 5K fark yok 3-4 civarı bir şey çıkabiliyorsanız ve kartı bir süre kullanacaksanız mantıklı ama hem sizi biraz zorlarsa hem de zaten kartı değişmeyi düşünüyorsanız bence çok da gerek yok o paraya sistemi özelleştirebilirsiniz hatta.

Hocam şimdi sistemlere baktım fakat arada 5K fark yok 3-4 civarı bir şey çıkabiliyorsanız ve kartı bir süre kullanacaksanız mantıklı ama hem sizi biraz zorlarsa hem de zaten kartı değişmeyi düşünüyorsanız bence çok da gerek yok o paraya sistemi özelleştirebilirsiniz hatta.
Eğer yeterli gelir ise değiştirmem kartı gerek yok dedi @xDraco . 1tb ssd alacağım.

Bu bütçede daha iyi sistem var mı peki?

Hocam AMD kart sizi bozmuyorsa yeni bir şey bakın kasa alıp sonra 6800 takmaya gerek yok bence.

Benim attıklarıım mantıklı geldi bana onlardan birisi alayım o zaman. RX6800e geçmeye gerek yok diyorsunuz.

Hocam 2K oyunda belli bir fark tabii ki olur ama 1080p oyuncusuysanız bence aşırı gereksiz olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı