R7 7700X 4060 RTX sistem nasıldır?

• Konuyu başlatan Mku
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 107
Bütçe
60 ile 80 bin arası

Mku

Femtopat
Daha fazla  
AMD Ryzen 7 (7700x)
MSI MPGB650 Carbon.
Corseir 16×2 RAM.
Corseir 2 trb MP400 M.2
4060 RTX 16 GB.
240'lik sıvi sogutma corseir.
Kasa miditower önde uste ve arkada fan olmasi lazim.
En 750 watt olması lazim(Corsair, gigbayt)
MSI monitor VA G32C4 E2.
Rampage klavye mouse.

Parçaların birbiriyle uyumunu değerlendirir misiniz? Listedeki parçlara ekonomik altarnatiflernizide beklerim.

Son düzenleme:
@Şebnem Ferah @DoruX @SadeceYiğit Arkadaşlar daha toplamadım bu işlerden hiç anlamıyorum bilgisayarcıdan aldım bu onerileri dediğim gbi sizin bu parçalara altarnatif olarak önericeklerniz varsa aynı benim lestelediğim gbi yazabilirsiniz Npc ve savas oyunları oynıcam ama ileriye dönükde olsun istiyorum yeni çıkan bir oyunu pc kasarmı veya kaldırırmı die tedirgin olmak istemiyorum şimdiden teşekkürler.

@Şebnem Ferah @DoruX @SadeceYiğit Arkadaşlar daha toplamadım bu işlerden hiç anlamıyorum bilgisayarcıdan aldım bu onerileri dediğim gbi sizin bu parçalara altarnatif olarak önericeklerniz varsa aynı benim lestelediğim gbi yazabilirsiniz Npc ve savas oyunları oynıcam ama ileriye dönükde olsun istiyorum yeni çıkan bir oyunu pc kasarmı veya kaldırırmı die tedirgin olmak
Ben bunu oneririm. Acikcasi monitore para kalmiyor.

@SadeceYiğit

Ben bunu oneririm. Acikcasi monitore para kalmiyor.

@SadeceYiğit
Ekran kartını bi tık düşürme imkanı var mı şimdi ben parçaları tek tek uzun vadede alıcam şuan hepsini birden alamam bi tık altını onerirmisin sistemdeki işlemciye uygun birde anakartta wifi de olsun istiyorum sistemdekinde sanırım yok.

Geri
Yukarı