R7 7700X RTX3080 sistemde CS:GO FPS düşmesi

Hocam Valorant da 800 FPS görüyorum bir CS de böyle.
Hocam fps_max 0 yaptığınızda da mı böyle fps?

Ek olarak görev yöneticisinden işlemci sıcaklığını görememeniz normal sadece ekran kartı sıcaklığı yazar ona MSİ Afterburner yada AIDA64 tarzı uygulamalardan bakabilirsin.

Hocam fps_max 0 yaptığınızda da mı böyle FPS?

Ek olarak Görev Yöneticisi'nden işlemci sıcaklığını görememeniz normal sadece ekran kartı sıcaklığı yazar ona MSI Afterburner ya da AIDA64 tarzı uygulamalardan bakabilirsin.

Hocam böyle sadece.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    159,4 KB · Görüntüleme: 23
Hocam MSI Afterburner'i neden yapamadınız? Yardımcı olalım. Bellek frekansınızı göremiyoruz, işlemcinizin oyun içindeki kullanımın ve sıcaklığını göremiyoruz. Bu şartlar altında fikir yürütmek çok güç.

Hocam MSI Afterburner'i neden yapamadınız? Yardımcı olalım. Bellek frekansınızı göremiyoruz, işlemcinizin oyun içindeki kullanımın ve sıcaklığını göremiyoruz. Bu şartlar altında fikir yürütmek çok güç.
hocam MSI afterburner csgo’da çalıştıramadım sol üst’de yazılar çıkmadı

hocam MSI afterburner csgo’da çalıştıramadım sol üst’de yazılar çıkmadı
Hocam programı kurarken RivaTunerStatisticsServer'i de kurdunuz değil mi? Eğer kurduysanız programı açtığınızda sağ altta bir monitör işaretiyle simgesi çıkacaktır. Ardından MSI Afterburner programını açıp ayarlara girip izleme sekmesine geçip gösterilmesini istediğiniz değerleri tiklemeniz gerekiyor. Bir kısmı zaten default olarak tikli geliyor ancak siz kontrol edin.

Hocam programı kurarken rivatunerstatisticsserver'i de kurdunuz değil mi? Eğer kurduysanız programı açtığınızda sağ altta bir monitör işaretiyle simgesi çıkacaktır. Ardından MSI Afterburner programını açıp ayarlara girip izleme sekmesine geçip gösterilmesini istediğiniz değerleri tiklemeniz gerekiyor. Bir kısmı zaten default olarak tikli geliyor ancak siz kontrol edin.

Hocam diğer oyunlarda gözüktü ama CS:GO'da gözükmedi anlayamadım.

Hocam programı kurarken RivaTunerStatisticsServer'i de kurdunuz değil mi? Eğer kurduysanız programı açtığınızda sağ altta bir monitör işaretiyle simgesi çıkacaktır. Ardından MSI Afterburner programını açıp ayarlara girip izleme sekmesine geçip gösterilmesini istediğiniz değerleri tiklemeniz gerekiyor. Bir kısmı zaten default olarak tikli geliyor ancak siz kontrol edin.
Hocam MSI AfterBurner CSGO'da çalışmıyor bende de aynı durum var. Onun için yapılacak bir şey yok oynarken arkadan açıp kontrol etmesi gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı