R7 7700X sistem için anakart önerisi

Şimdi anladım. Şimdi ben sizin önerdiğinizi alsam sonradan Bluetooth nasıl ekleyebilirim? Bir de ses çıkışı var mı sizin attığınızda?

Ses çıkışı var. Şu şekilde alıcılarla eklenebiliyor.

Link

Sizin için bu kadar önemliyse MSI anakartı alın. Ne de olsa sonradan eklemek daha zor.

Ses çıkışı var. Şu şekilde alıcılarla eklenebiliyor.

Link

Sizin için bu kadar önemliyse MSI anakartı alın. Ne de olsa sonradan eklemek daha zor.

Bu mu hocam yoksa diğeri mi? Hem Bluetooth hem Wi-Fi hem ses çıkışı olmasını istiyorum.

Anakartın desteklemesi gerek. O model desteklemiyor. Sonradan ekleyebilirsiniz. Ya da buna bakın:

Bu ürün iyidir bende almayı düşünüyorum.

Bu mu hocam yoksa diğeri mi? Hem Bluetooth hem Wi-Fi hem ses çıkışı olmasını istiyorum.

İkisinde de var Bluetooth ve Wi-Fi bunların farklı biri X670 biri B650 chipset olması tercih size kalmış ben olsam B650'den devam ederdim.

Bu ürün (B650), 7700X ve daha 2 nesil sonrası için yeterli. Her iki anakart, istediğiniz bütün özellikleri karşılıyor. 2000 TL fark bütçenize kalmış.

Konuyu yeni gördüm bende 7700X var
Anakart aşağıdaki modeli kullanıyorum 360 mm sıvı soğutucu alabilmek için X670 modellere bakmadım aradaki farka bu sıvı soğutucuyu aldım
Sıvı soğutucu modelini de aşağıda paylaşıyorum hiçbir sorunum yok ki Akdeniz gibi sıcak ve nemli bir bölgedeyim

Konuyu yeni gördüm bende 7700X var
Anakart aşağıdaki modeli kullanıyorum 360 mm sıvı soğutucu alabilmek için X670 modellere bakmadım aradaki farka bu sıvı soğutucuyu aldım
Sıvı soğutucu modelini de aşağıda paylaşıyorum hiçbir sorunum yok ki Akdeniz gibi sıcak ve nemli bir bölgedeyim

Gereksiz pahalı almışsınız.

Bu ikili daha iyi.

Gereksiz pahalı almışsınız.

Bu ikili daha iyi.

Yok ben o fiyatlara almadım :) modeller için attım linkleri sıvı soğutucuyu 3,950 TL anakartı 6,150 TL civarındaydı ben aldığımda

Yeni konular

Geri
Yukarı