R7 7735HS laptop kapanıyor

Ferudun2005

Femtopat
Daha fazla  
Abiler merhaba. Dün laptopta oyun oynarker öyle de ağır bir oyun olmayan warplane oynadığım anda bilgisayar kapandi. Halbuki isinma falan fazla degildir. Neyse ben bunu acmak işin Power bastım onarim moduna geçti sonra yeniden kapandi. Sonra yenidən onarim derken takildi. Bende Power tusuyla bunu kapattim. Yarin sabah uyandim çalıştı bende sandimki isinmadan olabilir, biraz rahatladım. Sonra yeniden kapandi yarım saat falan sonra. Sonra açıldı bende hata yonetimine girdim saate falan baktim sorunun bluestack_nsxt gibi dosyanin olusturdugunu gördüm onu kaldırdim. Dosyalari kaldıran kisimdan. Ben format atmaya başladım. USB'siz format 9 10 % derken yine kapandi. Yeni laptop RTX 4050, Ryzen 7 7735HS, falan krediyle almisim kaldim çaresiz bana yardım edin abiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abiler merhaba. Dün laptopta oyun oynarker öyle de ağır bir oyun olmayan warplane oynadığım anda bilgisayar kapandi. Halbuki isinma falan fazla degildir. Neyse ben bunu acmak işin Power bastım onarim moduna geçti sonra yeniden kapandi. Sonra yenidən onarim derken takildi. Bende Power tusuyla bunu kapattim. Yarin sabah uyandim çalıştı bende sandimki isinmadan olabilir, biraz rahatladım. Sonra yeniden kapandi yarım saat falan sonra. Sonra açıldı bende hata yonetimine girdim saate falan baktim sorunun bluestack_nsxt gibi dosyanin olusturdugunu gördüm onu kaldırdim. Dosyalari kaldıran kisimdan. Ben format atmaya başladım. USB'siz format 9 10 % derken yine kapandi. Yeni laptop RTX 4050, Ryzen 7 7735HS, falan krediyle almisim kaldim çaresiz bana yardım edin abiler.

HDD mi SSD kullanıyosunuz?

HDD mi SSD kullanıyosunuz?
Mvme 512 ssd
USB'siz atma USB'ye Windows 11 yazdırıp formatla sorun galiba kurduğun BlueStacks emülatör ile ilgili olabilir.
sanırım oyle cunkı ben bluestack ı uygulama kaldır yerıne program fılesden sıldım ve bluestack_nsxt dosyasi kaldi silinmedi
amma men kayit defterinden bluestack_nxt in tum izinleri aldim yinede olmadi bilgisayar kapanmaya devam etti

NVMe 512 SSD

Sanırım oyle çünkü ben BlueStacks'ı uygulama kaldır yerıne program fılesden sıldım ve bluestack_nsxt dosyasi kaldi silinmedi
Amma men kayit defterinden bluestack_nxt in tum izinleri aldim yine de olmadi bilgisayar kapanmaya devam etti

Windows 11'in kendi emülatörü daha iyi deneyimlerime göre hem güncel Android kullanıyor.

Geri
Yukarı