i7 4710HQ Laptop isinıyor

Muhmmed1453

Decapat
Daha fazla  
Benim laptopum çok ısınıyor. Isındıgi için GHz 3.5ken 2.10 GHz'lerde. Aşırı isiniyor icini temizleteceğim ve isindeki laptopun fanini degistirebilir miyiz daha iyi sogutsun diye? Fan takabilir miyiz? İcine laptop özellik şunlar: GTX860M, i7 4710HQ, 16 GB, 234 SSD GB var. ASUS model de GJ551 mi neydi. Hatırlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptoplara modeline göre değişim fanları satılıyor ama ne kadar etkili olur bilemem siz termal bakımlarını yapın üstüne laptop soğutucusu alın ayağı yerden kesilsin diye bir de öyle deneyin.

Benim laptopum çok ısınıyor. Isındıgi için GHz 3.5ken 2.10 GHz'lerde. Aşırı isiniyor icini temizleteceğim ve isindeki laptopun fanini degistirebilir miyiz daha iyi sogutsun diye? Fan takabilir miyiz? İcine laptop özellik şunlar: GTX860M, i7 4710HQ, 16 GB, 234 SSD GB var. ASUS model de GJ551 mi neydi. Hatırlamıyorum.
ThrottleStop yükleyin. Yapabileceklerimize bir bakalım. FIVR sekmesi geliyor mu?

Termal macun ve bakımını da yaptırın. Eski olmasına bakacak olur isek epey pislendiğini düşünüyorum kasanın

Yeni konular

Geri
Yukarı