R7 7800x3D için anakart seçimi

X670e serisi hakkında ne düşünüyorsunuz. Gerekliliği ve kullanılabilirliği olarak? AM5 soketini 2025'e kadar destekleyeceklerini açıkladılar bildiğim kadariyla AMD tarafı ama bu arada gen5 çevre bileşenleri ne ölçüde çıkar ve stabil performans verir bir bilginiz var mı? Duruma göre önerdiğiniz seriden (650 ya da 670) bir de anakart modeli öneriri misiniz? Teşekkürler şimdiden.

Kusuruma bakmayın iş yoğunluğundan yazamadım geçen haftalarda sipariş verdiğim ürün bu.
Henüz denemedim ama ROG kalitesi iyidir sistemi tamamladığımda takacağım önümüzdeki ay, ses özelliği bayağı iyi yazana göre ben uygun fiyatlı olanını aldım daha fiyatlı olanları da var onların özelliklerinede bakabilirsin yorumlarda olumluydu okuduğuma göre :) işin tuhafı ben aldıktan birkaç hafta sonra ürünün stokta bitmesi acayip 😂 herkes yüklenmiş almak için ama daha üst modellerine bakılabilir.

Kusuruma bakmayın iş yoğunluğundan yazamadım geçen haftalarda sipariş verdiğim ürün bu.
Henüz denemedim ama ROG kalitesi iyidir sistemi tamamladığımda takacağım önümüzdeki ay, ses özelliği bayağı iyi yazana göre ben uygun fiyatlı olanını aldım daha fiyatlı olanları da var onların özelliklerinede bakabilirsin yorumlarda olumluydu okuduğuma göre :) işin tuhafı ben aldıktan birkaç hafta sonra ürünün stokta bitmesi acayip 😂 herkes yüklenmiş almak için ama daha üst modellerine bakılabilir.
Estağfurullah, "E" serisi iyidir yani ven de buyuk ihtimal MSI MPG X670e Carbon WIFI alacağım gibi duruyor bakalım. Hazır bu fiyat bandına çıkmışken neden olmasın. 😁 Sağolun tekrardan.

Son düzenleme:
O ne işe yarıyordu yani neyde 384KHz ses ile mi alakalı biraz detay verme ihtimalin var mı?

Benim bildiğim kadarıyla ses şiddetiyle alakalı bir de ses yüksekken test etmiştim sesler kristal olarak duyuluyordu ses fazla olduğunda :) onun için ben çok önem veriyorum o özelliğe ama her anakartta bulunmuyor birkaç markada vardı baktığımda.

Benim bildiğim kadarıyla ses şiddetiyle alakalı bir de ses yüksekken test etmiştim sesler kristal olarak duyuluyordu ses fazla olduğunda :) onun için ben çok önem veriyorum o özelliğe ama her anakartta bulunmuyor birkaç markada vardı baktığımda.
Tam sen yazarken bahsettigim için arada kaynamasın diye yine yazayım aynı ses standardını kullanıyorlar realtek ac4080 büyük ihtimal bunda da var o ihtimal ama belki versiyon farkıdır bilemedim. 🤔

Tam sen yazarken bahsettigim için arada kaynamasın diye yine yazayım aynı ses standardını kullanıyorlar Realtek AC4080 büyük ihtimal bunda da var o ihtimal ama belki versiyon farkıdır bilemedim. 🤔

G6 ses kartıda almıştım onda da o ibare var 384KHz yazıyordu. Ses şiddetine baktım bayağı yüksekti 10'dan yukarı çıkınca çok fena baş ağrıtıyordu en fazla 5E kadar açtım sesi bazen de 1'de kullanıyordum 🤣

G6 ses kartıda almıştım onda da o ibare var 384KHz yazıyordu. Ses şiddetine baktım bayağı yüksekti 10'dan yukarı çıkınca çok fena baş ağrıtıyordu en fazla 5E kadar açtım sesi bazen de 1'de kullanıyordum 🤣
Ses çözünürlüğü önemli ya hafif sıkıntılı kulaklığım var ne zaman her kullanışımda ince ayar yapmam gerekiyor başka bir sey alacağım elim bunun kalitesini bırakmaya gitmiyor, aynı zamanda aynısına para veresim de gelmiyor, sürekli ince ayar çekiyorum 2 3 dk. 🙃

Evet orada göstermiş umarım vardır. MSI modelde baktım yazmıyordu benim modelde yazıyor mesela.

Ses çözünürlüğü önemli ya hafif sıkıntılı kulaklığım var ne zaman her kullanışımda ince ayar yapmam gerekiyor başka bir şey alacağım elim bunun kalitesini bırakmaya gitmiyor, aynı zamanda aynısına para veresim de gelmiyor, sürekli ince ayar çekiyorum 2 3 dakika 🙃

Kulaklığa ayar çekecekseniz yardımcı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı