R7 M360 Düşük GPU Kullanımı

Conquarerus

Hectopat
Far Cry Primal oyunu açık şu anda GPU'dan bu kadar performans alması normal midir ? Yani oyunu en düşük ayarlarda açıyorum daha üstünü açtığımda kasıyor. Ekran kartının daha yüksek verimlerde çalışması için ne yapabilirim? Radeon ayarlarından doku kalitesini yükseğe almama rağmen bu eski oyundan bile iyi bir performans alamıyorum. Nedenini bir türlü çözemedim, önerisi olan arkadaşlar var mıdır? Bilgisayarım Lenovo Ideapad Win 10 işletim sistemi 8 GB RAM, i5 6200u işlemci ve R7 M360 ekran kartlı bir laptop.

Oyun bilgisayarı olmadığını biliyorum artı U işlemci ve mobil ekran kartının oyun için verimli olmadığını da biliyorum ama yine de bir eksiklik var sanki en azından GPU kullanımı yüzde 12 olmaması lazım. Belki onun kullanımını yüzde 70 80 alabilirsem oyundan da iyi bir performans alabileceğimi düşünüyorum.

370409

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı