R7 M440 güncellenince R8 M535DX oldu

xda

Decapat
Aynı sorunun AMD versiyounu alıyorum ne yazık ki.

Bir de şöyle bir sorun daha çıktı önceden ekran kartım AMD Radeon R7 M440 iken aygıt yöneticisinden bu ekrna kartımı güncelleştirdim ve şu anda AMD Radeon R8 M535DX olarak gözüküyor. AMD'nin kendi denetim masasında da öyle gözüküyor, görev yöneticisnde de, aygıt yöneticisnde de :(

AMD Crimson yüklemiştim önceden. Oradan bir şeyi kapatınca ekran gidip geliyordu. PUBG'yi 30 FPS'ye zorluyordu. Şimdilerde ise PUBG 20 FPS'nin altında. Çift ekran kartı sıkıntılı bir durum Laptop markam Lenoo Ideapad 320 ekran kartım ise yazdığım gibi öncelerde AMD Radeon R7 M440 iken şu anlarda AMD Radeon R8 M535DX. Bu çift ekran kartı sorununu çözbilirsenz en azından fikir sunarsanız sevinirim. Bu arada R7 M440'da R8 M535DX'de 4096 MB olarak gözüküyor.

Bende de AMD R7 M440 ve AMD Radeon Graphics isminde 2 farklı ekran kartı var. 1. ekran kartı 4 GB'lık bir ekran kartı iken 2. ekran kartı 512 MB ve GTA V'de grafik ayarları sekmesinde de 512 MB olarak gözüküyor. Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ULPS Regedit ayarı da birçok sorunu çözebilir. İlgili linkte anlattım AMD ekran kartları için. Özellikle çift ekran kartlı bilgisayarlarda bu sorun çok yaşanıyor. Bu kesin çözümdür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 2004 veya daha üstüne geçin. GPU seçim kısmı doğrudan görüntü ayarlarına geliyor. Ayrıca AMD de NVIDIA da aynı GPU'ları yeniden adlandırdı geçmişte. AMD hala yapıyordu. Sürücü güncellemesi ile model adı değişimi normal bir şey.

Geri
Yukarı