R9 200 Serisi Windows 10'da Directx 11.1 Görünme Sorunu

DreamLive

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Bildiğiniz üzere Directx 12 Windows 10 ile birlikte gelecekti. İnternette yaptığım araştırmalar sonucunda herhangi bir şey elde edememekle birlikte burada konu açma gereksinimi duydum.
Windows 10 updatelerini yaptığımda directx sürümünün değişmemiş olduğunu gördüm. Ayrıca kullanmış olduğum AMD R9 200 serisi ekran kartımın son sürümünü de yükledim ancak yaptığım kontrolde directx sürümünün hala V11.1 olduğunu gördüm. Ayrıca AMD Support'ta ekran kartımın driverının bulunduğu sayfada "
  • Flickering display may be experienced on portrait Eyefinity display configurations when launching or exiting DirectX®12 applications.
  • Ashes of the Singularity™ may experience an application crash when Multi-GPU is enabled in DirectX®12. "
Directx 12 hakkında bir takım aksaklıklar yaşayacağıma dair yazılar gördüm. Size sorum, Directx 12 kullanımı başladı mı ? Kurulum için extra bir uygulama indirmem gerekiyor mu ? Kısacası kurulum yapabilecek durumda mıyız ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı