R9 265 vs GTX 750Ti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OguzTınaz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ve abilerim. Soruma gelirsek yukarıdaki gibi. Sistem toplayacağım ama ikisi arasında kaldım. Çoğunlukla oyun için kullanmayı planlıyorum. Cevaplarınızı bekliyorum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 değil R7 önce bunu bir düzeltelim, daha sonra güç tüketimi ve yazılım olarak nvidia bana göre önde ama sen performans istiyorsan r7 265 almalısın.

R7 265 daha performanslı, ikisi arasından R7 265 seçilebilir. O fiyat aralığında da R9 270 var, her iki karttan da performanslı, R9 270 seçebilirsin.

Ben bunlar yerine R9 270 al derim. Bende o var ve memnunum. CS-GO' da bütün ayarlar high'da 100 fps alıyorum. Gta 5'te high'da 40-50 fps alıyorum ama karar sana kalmış. Ben R9 270 al derim.

Ben bunlar yerine R9 270 al derim. Bende o var ve memnunum. CS-GO' da bütün ayarlar high'da 100 fps alıyorum. Gta 5'te high'da 40-50 fps alıyorum ama karar sana kalmış. Ben R9 270 al derim.
Diğer parçalarınız nedir?

diğer parçalarınız nedir
Benim diğer parçalarım 4 GB Ram, İntel Core İ5 3.2 GHZ. Şu an tatildeyim. Ondan işlemci ve Ram'ın modelini hatırlamıyorum. Bir de 2006 da aldığımız bilgisayarın anakartı var.

PSU yettiği takdirde r7 265 almalısın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı