R9 270 Oyun Performansı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hey hey biraz sakin. Ben eski kartım olan Sapphire HD7850 Dual-X O.C. ile ultra'da (1920x1080) 38fps almıştım. Arkadaşın ayarları değişiktir.

Neyi gördüysem sona çektim ve o şekilde oynadım ama monitörden kaynaklanıyor olabilir.Şuan bf4 ü bulamadım ama bf3 yükleyp fps resim atabilirim.

İşler iyice kızıştı hocam :)

Hey hey biraz sakin. Ben eski kartım olan Sapphire HD7850 Dual-X O.C. ile ultra'da (1920x1080) 38fps almıştım. Arkadaşın ayarları değişiktir.
Adam 60 fps demiş. Biz ultra ayarlardan bahsediyorken hangi ayarlarda oynadığınıda söylememiş.

Bekliyoruz bakalım :) Bence ayarları mediumda sanırım high`da olabilir vsync açık mı ? Antıalıasıng ayarı kaçta ?

Burada RevoLand'in değerli sözü araya giriyor: "Bazı arkadaşlar AA ve AF kapatıp ULTRA ayarlarda oynuyoruz diye geçiniyorlar ama ULTRA dediğin A'dan Z'ye tüm ayarların son seviyeye getirilmesiyle ortaya çıkar, çıkmaktadır, çıkmak zorundadır!"

Bu kadar mı kötü kart yav ? Herkes kötüledi. Bütçe buna yetti bunu aldık. Neyse tamam 20 fps alıyorum boşverin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kart kötü demiyoruz. Ama kartı abartıyorsunuz. Sanırsın GTX 780 Tİ.

Daha sakin olun biraz, arkadaş 1280x1024'de oynamış işte. Ondan bahsediyor.

Aynen çok abartılı söylediğin için öyle dedik zaten yoksa oda iyi bir fps kartı :) HD7850

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı