R9 270 sistem kasa önerisi

Maksimum TDP değeri 150 watt. Aynı ekran kartını 500 watt OCZ PSU ile kullanıyorum. Bir sorunum yok.
12 Watt=1 Amper diye biliyorum. Her kanaldan 20 amper veriyor, yani 240 watt. Tek kanal olsa daha iyi olurdu. Aynı anda 240x2 480 watt vermez elbette, ama yine de yeterli bence.
Xigmatek kasada 384 watt veren bir PSU var. SİZCE HATA NEREDE ARKADAŞLAR ?

3q4t.jpg

5 yıldır Sakaryada'yım ben de. Sakaryalı değilim :(

Maksimum TDP değeri 150 watt. Aynı ekran kartını 500 watt OCZ PSU ile kullanıyorum. Bir sorunum yok.
12 Watt=1 Amper diye biliyorum. Her kanaldan 20 amper veriyor, yani 240 watt. Tek kanal olsa daha iyi olurdu. Aynı anda 240x2 480 watt vermez elbette, ama yine de yeterli bence.
Xigmatek kasada 384 watt veren bir PSU var diye biliyorum. SİZCE HATA NEREDE ARKADAŞLAR ?

Eki Görüntüle 113886

5 yıldır Sakaryada'yım ben de. Sakaryalı değilim :(
Bende Bursa doğumluyum ve Sakarya'dan nefret ediyorum. :(

1996 2006 arası Bursa'da idim. Bursa başka. Son bir kaç yıldır trafik sorunu baş göstermiş. Bursa'da çok anım var, bak özlettirdin şimdi:) Sakarya ufak ve sakin oraya göre. Canım sıkıldı deyip kendini sokaklara atmaya kalkarsan Sakarya'da pek gidecek bir yer yok. Sadece Çark Caddesi var. Bursa'da Altıparmak'tan yukarı doğru vurursan Setbaşı'na kadar yolun var. Kozahan, Kapalı çarşı. Burada da kapalı çarşı var, ama koşsan 30 saniye de bitiyor. Ben Bursa Kapalı Çarşısında hala kaybolabilirim :)

@klink Benim çocukluğum orada geçti özellikle Botanik park bir başkaydı. :) Sakarya berbat oraya göre. Ama yinede artık Ankara ve İstanbul gibi yerlerde olmak isterdim. :)

Ankara bozkır. Düz ve gri yerler beni bunaltıyor. Çocukluk yıllarım Karadeniz'de geçtiğinden belki de. İstanbul da yaşanacak gibi değil. En güzeli ikisinin ortası bence.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı