R9 270X driver güncelleme sonrası parlak siyah ekran sorunu

alexpo34

Hectopat
Daha fazla  
AMD crimson 21 ağustos tarihinde Crimson ReLive Edition 17.8.1 Optional GPU driver güncellemesi açıklandığı zaman içinde PC ekranında bir anda düz renkli çizgiler belirdi ve PC kapatmak zorunda kaldım ve tekrar açtığımda parlak siyah ekran sorunuyla karşılaştım. Sanırım yeni güncelleme olduğu için bu sorunu yaşadığımı düşünüp Windows'u güvenli modda başlatıp en son driveri indirdim ve yükledim ancak sorun devam ediyor. Catalyst indirdim ekran kartı sürücü ve bileşenlerini tamamen kaldırıp tekrar kurdum ancak güvenli mod dışında PC acılmıyor...

Windows'u normal olarak başlattığımda ekran aynen resimdeki gibi kalıyor ve yanıt vermiyor, yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 198
Son düzenleyen: Moderatör:
AMD crimson 21 ağustos tarihinde Crimson ReLive Edition 17.8.1 Optional GPU driver güncellemesi açıklandığı zaman içinde PC ekranında bir anda düz renkli çizgiler belirdi ve PC kapatmak zorunda kaldım ve tekrar açtığımda parlak siyah ekran sorunuyla karşılaştım. Sanırım yeni güncelleme olduğu için bu sorunu yaşadığımı düşünüp Windows'u güvenli modda başlatıp en son driveri indirdim ve yükledim ancak sorun devam ediyor. Catalyst indirdim ekran kartı sürücü ve bileşenlerini tamamen kaldırıp tekrar kurdum ancak güvenli mod dışında PC acılmıyor...

Windows'u normal olarak başlattığımda ekran aynen resimdeki gibi kalıyor ve yanıt vermiyor, yardımlarınızı bekliyorum.
Hort bir çözüm buldunuz mu ? aynı sorun bendede var

S.a kardeşim ayni sorun 20 gündür bendende var allah aşkına sorunu çözebilen varsa yardimci olsun lütfen bende ayni ekran kartini kullaniyodum ayni şekilde oldu herşey ayni gelişti ekran kartı biosuna kadar guncelledim ama yok banamisin demiyor acaba ekran karti yandimi diye dusunuyodum ama başkalarında da ayni hata meydana geliyorum bi yardımcı olun çok acill
Beyler ayni sorun bendende var bios guncelleyin diyorlar ama fayda etmiyor bios güncellemek ekran kartına bile bios guncelledim genede banamisin demedi eyer çözüm bulursanız lütfen haberdar edin 05313049919

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı