R9 270X Ekran Kartlı Sistem Tavsiyesi

multidevran

Hectopat
Arkadaşlar bu sistem güzel midir? Daha önce bir çok konu açtım arkadaşlar. Yarın sipariş vereceğim. Zaten Recep ve Ali abilere bile danıştım siz toplayabilir misiniz gibi. Artık bilgisayar toplama hakkında son konum sanırım :)

Arkadaşlar son kararım şu PC. Toplam 1786 TL tutuyor. Özellikle ileriye dönük olması için böyle bir ekran kartı seçtim. Sistem uyumlu mudur? Ayrıca iyi performans alır mıyım ne diyorsunuz? Fikirlerinizi almak istiyorum.

@Ali Güngör @Recep Baltaş @BilgisayarKurdu @MF @Egemen

Arkadaşlar biliyorum ban alacağım fakat şuan sipariş veriyorum.

54163d44af.jpg

Bu sistem uyumlu mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, R9 720x diye bir kart yok. Konun başlığını değiştir bence. Bir de asıl konuya gelirsek. Topladığınız sistem gayet iyi. Şimdiden hayırlı olsun.

Kasanı abartmışsın. Bütçeyi rahatlatmak istiyorsan, Thermaltake Versa II öneririm. Görüntüsüde önemli benim için dersen, Zalman Z3 Plus kasayı ve Zalman 500 w le güç kaynağını al.

Böyle düşük bütçe ile yapılan sistemleri gerçekten çok beğeniyorum. Fakirlik kanıma işlemiş galiba neyse hayırlı olsun ^^

Kasanı abartmışsın. Bütçeyi rahatlatmak istiyorsan, Thermaltake Versa II öneririm. Görüntüsüde önemli benim için dersen, Zalman Z3 Plus kasayı ve Zalman 500 w le güç kaynağını al.

Artık yapacak birşey yok verdim siparişi. Konu kilitlenebilir. Ayrıca bu soğutucu ile ne kadar O.C yapabilirim?

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Oyun testlerini bekliyoruz. Soğutucuyu keşke hyper t4 ile değişseydiniz. 12 tl fark var sadece. Hdd'yi de seagate seçseydiniz 9 tl fark var.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Oyun testlerini bekliyoruz. Soğutucuyu keşke hyper t4 ile değişseydiniz. 12 tl fark var sadece. Hdd'yi de seagate seçseydiniz 9 tl fark var.

Şundan 12 şundan 4 şundan 5 diye durduramıyorum kendimi ve 2000 TL'lik sistem topluyorum :) O da bütçemi aşıyor. Oyun testlerini çekerim :)

Sistem sipariş verilmiş ancak öneride bulunsaydım da yalnızca işlemci soğutucusu için 30 TL kadar bütçe artırımı yapılarak Hyper 212X falan alınmasını tavsiye ederdim. Zira G3258 alan birisi mutlaka OC yapacaktır diye tahmin ediyorum.
Ancak şuan elinizde olan soğutucu da işinizi görür hiç merak etmeyin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı