R9 270X ile RDR 2 oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

PCKurdu1903

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Adana
Merhaba,

AMD FX 6350.
R9 270X.
8 GB DDR3 1600MHz.

Şöyle bir sistemim var. RDR2'yi oynamak çok istiyorum, sizce bu sistemde oynayabilir miyim? Bazı arkadaşlarım Rockstar'ın Low ayarları çok kötü Low'da oynayacağına hiç oynama dediler de ne kadar doğru bilmiyorum.

Yani 720P oynadıktan sonra ayar Ultra olsa da o kaliteyi fark edemezsin diyorsun. :(

Edersiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Yani 720P oynadıktan sonra ayar ultra olsa da o kaliteyi fark edemezsin diyorsun. :(

Basitçe anlatmak gerekirse oyunun grafik ayarlarından diyelim ışıklandırmayı yükselttiniz. Ormanda gece gezerken ağaçların arasından süzülmesi vesaire çok güzel. Ama çözünürlüğü düşük tuttuğunuzda grafikleri sona da çekseniz görüntü anlamında net olarak tatmin olamazsınız.

O yüzden görüntüyü mutlaka 1080p deneyin ilk başta. Ayarları da Low-Medium arasına alın. Hatta hiç dokunmadan oyunun size verdiği ayarlarda bir açın deneyin, baktınız kastı ayar düşürün. 1080p'yi zorlayın. Baktınız yine olmadı birkaç grafik ayarı yükseltip çözünürlüğü 1600*900'e düşürerek denersiniz. Her halükarda tatmin edecektir.

Geri
Yukarı