R9 270X Monitörde Dalgalanma

AhmetKayran

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar. Geçen gün sistemimde iyileştirme yapacağım için sizlerden önerilerinizi istemiştim.Almaya karar verdiğim ürünler aşağıdaki gibi ;

Şimdi kafama takılan ise monitörüm HD değil. İnternette gördüğüm birkaç konuda HD7850 kartını VGA monitör ile kullanan kişilerinin monitörde dalgalanma sorunu yaşadığını gördüm. İlk almayı planladığım kart HD7850 idi ancak sizin önerilerinizle R9 270X almaya karar verdim. Emin olmak için soruyorum bu ekran kartını alırsam VGA monitör ile dalgalanma sorunu yaşar mıyım? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. İyi forumlar . .

Son düzenleyen: Moderatör:
Dalgalanmada o kadar abartılacak kadar değil. Belli bile olmuyor. Anca siyah ekran gelince veya karanlık bir görüntüde çok dikkatli bakarsan görebilirsiniz. Abartıldığı kadar yok dalgalanma.

Seçim senin benim bahsettiğim ekran kartım, Amd HD 2600 Pro eski masa üstümün ekran kartı. Bende sorun çözüldü.

Sonuçta 5 Liralık bir aparat, denemeye değer.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı