R9 270X ne kadar eder?

231981

Kilopat
Makaleler
1
ASUS R9 270X 2 GB ekran kartım var elimde. RX 5500 XT aldıktan sonra boşa çıktı kenarda duruyor. Genel temizlik ve termal macun bakımı sonrasında ilana koymayı düşünüyorum. Alacak kişi tertemiz tozsuz ve macunu yenilenmiş kart kullansın istiyorum. En azından 1-2 sene macun derdi olmaz. Fiyat olarak ne yazacağımı bulamadım ucuza ya da çok pahalı fiyata satmak istemiyorum. Kaç para yazarsam çabuk satabilirim?

Acelesi yoksa 900'e koy geç. Hemen elimden çıksın istersen 700 - 800 e koyabilirsin.

Açıkçası 500TL verin gitsin bilgisi olan birinin alacağını zannetmiyorum. 900TL'ye koyup aylarca beklemekten iyidir. Hızlıca gelen 500 gelmeyen 900'den iyidir :)

500 lira mı :) 350 lira ya GTX 275 satmıştım hocam. Tasarım yapan birisi hemen aldı gitti.

Acelesi yoksa 900'e koy geç. Hemen elimden çıksın istersen 700 - 800'e koyabilirsin.

₺900-₺1.000 arası uygun olur diye düşünüyorum sahibinden'deki ilanlara göre.

Çok eski ve çok fazla güç tüketen bir kart, bu fiyatlara satılmazsa fiyat düşmeniz gerekebilir.

Zaten 1000 liraya almıştım kartı yine aynı paralara gidecek desenize :)

Fazlası etmez bence hocam. Kartın yine iyi kötü performansı var ama çok eski ve çok güç tüketiyor. Aynı fiyata daha güncel kartlar alınıyor. O yüzden pek tercih edilmiyor.

Performansı fena değil evet. Forza Horizon 4 falan oynatıyor birçok oyunu da bitirdim bununla. Witcher 3 falan da dahil. Tüm temizlik işlemlerini yaptıktan sonra ilana koyayım o zaman teşekkürler.

Geri
Yukarı