R9 270X Performansı

• Konuyu başlatan Özkan783
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B

İyi mi yoksa kötü mü

• kötü

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    7
Tercih edilebilir bir ürün alabilirsiniz. Performans açısından ise tatmin edici iyi bir karttır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
270 Modelidir. Bu bile gayet tatmin edici.
Bu dönemde ideal oyun zevki için alınacak minimum kartlardan biridir.

Bu videoda ise işlemcide senin işlemcin bahsettiğin kartta aynı :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

PSU sıkıntınızda yoksa gayet iyi bir kart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tercih edilebilir bir ürün alabilirsiniz. Performans açısından ise tatmin edici iyi bir karttır.

270 Modelidir. Bu bile gayet tatmin edici.
Bu dönemde ideal oyun zevki için alınacak minimum kartlardan biridir.

Bu videoda ise işlemcide senin işlemcin bahsettiğin kartta aynı :

PSU sıkıntınızda yoksa gayet iyi bir kart.
Yok ama anakartım destekler mı bir bakar mısınız lütfen?

Aynı ekran kartına bende sahibim. Oyunla ilgisi yok dostum en yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum.
Nasıl ama tanıtım videolarına baktı ful ayarda 30 dan aşağı inmiyor.

Bu kart 750 ti modelinden hızlı ama 760 modelinden % 5-6 daha yavaş bir kart. Yani 1080p için önerilme için uygun. 750 ti orta ve bir nebze yüksek ayar sunabilirken bu kart daha fazlasını sunabiliyor. Birde oyun ile alakası yok diyen arkadaşa bakma. kartı bilmeden konuşuyor. Sisteminde olma olasılığı da düşük. Çünkü yanlış bilgilendirme yapmamış olsa nedenini söylerdi.
Buda kanıtı. Ati Readon HD 7350

Bu kart 750 ti modelinden hızlı ama 760 modelinden % 5-6 daha yavaş bir kart. Yani 1080p için önerilme için uygun. 750 ti orta ve bir nebze yüksek ayar sunabilirken bu kart daha fazlasını sunabiliyor. Birde oyun ile alakası yok diyen arkadaşa bakma. kartı bilmeden konuşuyor. Sisteminde olma olasılığı da düşük. Çünkü yanlış bilgilendirme yapmamış olsa nedenini söylerdi.
Buda kanıtı. Ati Readon HD 7350
Anladım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı